Złodzieje trafili do policyjnego aresztu. Foto: KPP Strzelin

Policjanci ze Strzelina zatrzymali trzech mężczyzn, którzy wcześniej włamali się do samochodu i okradli obywatela Rumunii. Jeden z nich poszukiwany był listem gończym. Wszyscy trzej zostali zatrzymani.

W piątek, 16 lutego, po godzinie dziewiątej strzelińscy policjanci zatrzymali do kontroli trzech obywateli Gruzji w wieku 22, 27 i 67 lat, którzy spacerowali po autostradzie. W trakcie rozmowy tłumaczyli, że zabrakło im paliwa.

432 227751

- Funkcjonariusze im nie uwierzyli. Żaden z nich nie był w stanie powiedzieć skąd jadą i jaki mają cel podróży. Słabe argumenty, jakimi próbowali przekonać do swojej wersji, nie przyniosły skutku i po chwili siedzieli już w policyjnych radiowozach – informuje Piotr Sołtysiak, rzecznik strzelińskiej policji.

432 227871W trakcie dalszych czynności okazało się, że 27-latek jest poszukiwany listem gończym. Ustalono też, że chwilę wcześniej na dużym parkingu MOP Oleśnica Mała dokonali kradzieży z włamaniem do zaparkowanego fiata na szkodę obywatela Rumunii. Funkcjonariuszom udało się jednak odzyskać skradzione przedmioty. Auto, które pozostawili na pasie awaryjnym, odholowano na policyjny parking, a cała trójka trafiła do aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do dziesięciu lat więzienia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gruzy
Gruzinów jest w polce 27 tysięcy- legalnie. Popełniają 6% przestępstw w Polsce. Co dizesiąty ma na koncie: pobicie, morderstwo, gwałt, kradzież. Oficjalne dane dostępne w internecie.
1
Gravatar
TruckdriverDST
Czy to mnie dziwi..?? Otóż nie, Rumun rumuna okrada z paliwa ,Polak Polaka też.. w UK Rumun buchnął umywalkę gdzieś na firmie przyłapali go. Jakie było zdziwienie że ową umywalkę upchnął do plecaka.. A wyobraźcie sobie że pożyczanie rumunowi auto ażeby pojechał do rodziny ma urlop a kiedy wraca większość części w aucie wymieniona na stare w tym silnik. Osobiście znam kilku Rumunów mili sympatyczni dobrze gotuja a co ciekawe sami źle mówią o swoich rodakach. Morał z tego żaden większość kradnie ważne aby nie dać się złapać. A jak już kraść to miliony. Pozdrawiam "kumatych".
3
Gravatar
cześ
Ale to są jełopy :D Im po zagrodzie spacerować a nie po autostradach!!!
1
Gravatar
Tygrys
A dlaczego nie można se autostradą spacery urządzać to zabronione jest?
-2
Gravatar
Farfocel
Pocałuj żabkę w łapkę

0

Przeczytaj też