Mężczyzna chcąc uniknąć zdarzenia uderzył w bariery ochronne, uszkadzając przy tym przewożony na przyczepce motocykl. Foto KPP Strzelin

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj, 29 czerwca, po godzinie 14.00 na autostradzie A4 w kierunku Katowic.

- Jak ustalili obecni na miejscu funkcjonariusze WRD, kierujący samochodem BMW X5 mężczyzna, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i w celu uniknięcia zderzenia zjechał na prawy pas ruchu, zajeżdżając drogę innemu kierowcy BMW - informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

- Mężczyzna chcąc uniknąć zdarzenia uderzył w bariery ochronne, uszkadzając przy tym przewożony na przyczepce motocykl. W wyniku tego zdarzenia, żaden z uczestników nie odniósł obrażeń.

Policjanci apelują o rozsądek, wyobraźnię, dostosowanie prędkości do warunków na drodze oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpiecznej jazdy.

- Pamiętajmy, że stosowanie się do przepisów ruchu drogowego jest niezwykle ważne w szczególności na drogach szybkiego ruchu - dodaje asp. szt. Piotr Sołtysiak. - Zachowanie bezpiecznej odległości, przepisów dotyczący zatrzymania oraz oznakowania pojazdu w razie postoju może uratować nam życie.

W przypadku postoju w miejscu niewyznaczonym, w razie awarii pojazdu, nie pozostawajmy w pojeździe, przemieśćmy się w bezpieczne miejsce za bariery ochronne.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
BMW będziesz miał wydatki.
2
Gravatar
Schlomo Ubermann
Myślałem że: Będziesz Miał Wypadek.
lol

0

Przeczytaj też