ZNAJDŹ NA STRONIE

 

Spaleniu uległ przód samochodu. Fot. OSP Przeworno

Dziś, 27 stycznia, w Ostrężnej, w gminie Przeworno, doszło do groźnego incydentu. Po godzinie 9 rano zapaliła się kabina samochodu ciężarowego przewożącego drewno. Dzięki szybkiej reakcji strażaków udało się opanować pożar, choć zniszczenia są znaczne.

Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano zastępy straży pożarnej. W akcji uczestniczyli strażacy z OSP Przeworno, OSP Nowolesie i dwa zespoły z JRG Strzelin.

Ogień szybko objął cały przód pojazdu, powodując poważne straty. Spaleniu uległy m.in. opony, zbiornik paliwa, komora silnika i kabina kierowcy. Samochód, który stanął w płomieniach należał do firmy z województwa wielkopolskiego.

Dzięki skutecznej interwencji strażaków udało się uniknąć rozprzestrzenienia się ognia na przewożone drewno. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, jednak straty materialne są znaczne.

Fot. OSP PrzewornoOgień szybko objął cały przód pojazdu, powodując poważne straty. Fot. OSP Przeworno

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
To już jest złom jak spajker! Nic z tego nie będzie...
0

Przeczytaj też