Mieszkańcy Jegłowej bawili się doskonaleW sobotę, 4 lipca, w Jegłowej odbył się wakacyjny festyn rodzinny. Rada sołecka, wraz z klubem Kwarcyt, przygotowała wiele atrakcji mecze piłkarskie, loterię fantową, poczęstunek i zabawę taneczną do białego rana. Mieszkańcy Jegłowej mieli co świętować, ponieważ ich zespół w minionym sezonie wywalczył upragniony awans do klasy A.
Wakacyjna zabawa w Jegłowej na stałe wpisała się do kalendarza imprez w gminie Przeworno. Na festyn przybyli całymi rodzinami mieszkańcy Jegłowej i okolicznych miejscowości. Organizatorem wakacyjnej zabawy byli rada sołecka i klub piłkarski Kwarcyt. - Świętujemy rozpoczęcie wakacj, zakończenie sezonu piłkarskiego. Cieszę się, że mieszkańcy licznie pojawili się na imprezie i chętnie włączyli się do jej organizacji. Myślę, że w przyszłości kontynuować będziemy takie festyny w Jegłowej – mówił sołtys Wiesław Misiewicz.
Festyn rozpoczął się o godz. 14 i trwał do białego rana. Uczestnicy obejrzeli dwa emocjonujące pojedynki piłkarskie: najpierw zespół żonatych pokonał 7:1 kawalerów, a następnie oldboje z Jegłowej przegrali z reprezentacją Old Boys Wrocław. Oprócz zmagań sportowych, przygotowano także wiele atrakcji dla dzieci, m.in. konkursy i dmuchany zamek. Nie zabrakło chłodnego piwa, jedzenia z grilla i dobrego humoru. Wszystkim smakowała przygotowana specjalnie na tę okazję grochówka. Całą imprezę poprowadził DJ, który porwał do tańca mieszkańców. - Środki zebrane podczas imprezy przekazane zostaną na dofinansowanie zadaszenia trybuny na stadionie. W funduszu sołeckim także zaplanowane zostały pieniądze na tę inwestycję. Mamy nadzieję, że dach nad trybuną powstanie jeszcze w tym roku. Mamy już projekt i gdy uda nam się zebrać potrzebną kwotę, to przejdziemy do realizacji – powiedział prezes klubu Kwarcyt Jegłowa Sławomir Mikła.
Każdy mógł tego dnia znaleźć dla siebie coś interesującego i nawet pogoda stanęła na wysokości zadania, obdarowując pięknym słońcem. Jednak trzeba pamiętać, że dobra zabawa była poprzedzona intensywnymi przygotowaniami. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, a tegoroczny festyn był bardzo udany. Dopisali miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mieszkańcy Jegłowej już nie mogą się doczekać kolejnej zabawy w swojej miejscowości!
W letnim festynie w Jegłowej uczestniczyli również członkowie Strzelińskiej Grupy Motocyklowej
Żonaci zwyciężyli 7:1
Zespół kawalerów przed pojedynkiemUWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
gentleman
RE: Tak bawili się w Jegłowej
Jestem ze wsi- to widać,jestem ze wsi to słychać....Adminy ! Usuńcie pierwsze zdjęcie a nie mój wpis !
0
Gravatar
GorveQ
RE: Tak bawili się w Jegłowej
Żonaci to stara ekipa Tabor, Hubciu, Rura, Dżambo, Browar , Wojtaczka i 2 Koziołki gdzie małolaty do Nich. pozdrawiam Chłopaki ;)
0
Gravatar
patologia
patolka
Patolka na 1 zdjęciu ...
0

Przeczytaj także