Od 26 maja do 3 czerwca tego roku w Strzelinie i okolicach odbędzie się cykl wydarzeń pod hasłem ,,Tydzień dla Rodziny”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja dla Rodziny, a wydarzenie współfinansuje Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie.
TdR rozpocznie się w sobotę, 26 maja, w sali konferencyjnej Strzelińskiego Ośrodka Kultury od warsztatów nt. naturalnego planowania rodziny. W programie imprezy są między innymi turnieje szachowe, piłki nożnej i piłki siatkowej, czy zawody pływackie. W sali kinowej strzelińskiego SOK-u odbędą się także seanse filmowe z ,,Kinem dla rodziny”. Powyżej szczegółowy plan zajęć organizowanych w ramach wydarzenia.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również