Od kilku dni na wschodniej granicy Polski służbę pełnią funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. Mundurowi we współpracy z innymi służbami stale stoją na straży granic naszego kraju.
- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie pod koniec grudnia oddelegowywani zostali do pełnienia służby w pasie przy granicy z Białorusią – wyjaśnia mł. asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Do zadań policjantów z pionu ruchu drogowego należy zabezpieczenie i monitorowanie ciągów komunikacyjnych przy granicy. Funkcjonariusze skrupulatnie kontrolują pojazdy i osoby nimi się poruszające, przede wszystkim pod kątem ujawniania i zapobiegania przewożeniu cudzoziemców, którzy mogliby nielegalnie przedostać się na teren Polski. Sprawdzają także legalność przewożonych ładunków i bagaży oraz stan techniczny aut i trzeźwość kierowców. Niewątpliwie to trudna służba, pełniona pod dużą presją, która wymaga od policjantów dużego zaangażowania i doświadczenia. Zatem naszym mundurowym życzymy bezpiecznej służby i szybkiego powrotu do domów – podsumowuje mł. asp. Łukasz Porębski.
My również dołączamy się do życzeń rzecznika prasowego KPP w Strzelinie.

Komentarze   

Bike criminalist Permalink3 0 Bike criminalist
RE: Mundurowi ze strzelińskiej drogówki służą na wschodniej granicy
Jak będą wracać to niech zabiorą ze sobą bagażnik ,,"ducha puszczy".
2022-01-08 19:37 Cytować Zgłoś administratorowi
kierowca Permalink2 +1 kierowca
RE: Mundurowi ze strzelińskiej drogówki służą na wschodniej granicy
Niech wracają i kontroluja drogę na Wrocław, tutaj jest istny dziki zachód.
2022-01-05 19:53 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink1 -1 cześ
RE: Mundurowi ze strzelińskiej drogówki służą na wschodniej granicy
Cytuję spajker.:
Niewątpliwie to trudna służba, pełniona pod dużą presją, która wymaga od policjantów dużego zaangażowania i doświadczenia. Zatem naszym mundurowym życzymy bezpiecznej służby i szybkiego powrotu do domów – podsumowuje mł. asp. Łukasz Porębski.
zatrzymać lizakiem samochód jest tridne? duża presja? duże zaangażowanie? doświadczenie? tam można umrzeć z nudów a szybki powrót do domów to policja będzie miała z racji wysokości mandatów i braku odważnych i zamożnych do naruszania przepisów. tym imigrantom z iraku też się odechce bo zimno a noce do przemytu coraz krótsze.
praca lekka ale nudna. najgorsze jest to że płacą za 8 godzin a pomieszkiwanie 16 godzin w nędznych warunkach w smętnych okolicach to tzw czas wolny, prywatny.

Te, spiker!!! Jak myślisz że to takie proste to spróbuj zatrzymywać auta w nocy, gwarantuje ci że kark z kilogramem koksu nie będzie z tobą gadał tylko ci łeb upier.... przy samej d... :lol:
2022-01-05 14:36 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.