Wraz z rewitalizacją pl. Wolności trwa remont pomieszczeń po byłym klubie młodzieżowym „Kuźnia” w Wiązowie. W zakres prac wchodzi m.in. położenie tynków wewnętrznych oraz gładzi szpachlowych wraz z malowaniem. Wymieniono już stolarkę okienną i drzwiową, instalację c.o., wykonano instalację wodociągową, kanalizacyjną i elektryczną oraz położono nowe posadzki.
Przewidziano jeszcze wykonanie elementów ślusarskich, jak balustrady, poręcze i kraty. Fachowcy zajmą się też wykonaniem chodnika zewnętrznego wraz ze schodołazem dla osób niepełnosprawnych.
Jak poinformowała Malwina Hertig z Urzędu Miasta i Gminy Wiązów, lokal po byłym klubie będzie otwarty na potrzeby mieszkańców. - Pomieszczenia „Kuźni” zostaną udostępnione na działalność społeczną, integracyjną, edukacyjną i kulturalną. Prowadzone będą w nich warsztaty, prelekcje, pogadanki oraz spotkania mieszkańców. Pomieszczenia udostępniane będą także lokalnym artystom i stowarzyszeniom – powiedziała. W pomieszczeniach wykonano już instalację wodociągową, kanalizacyjną  i elektryczną oraz położono nowe posadzki
Cały artykuł dostępny jest tutaj
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.