Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Niedawno odbyło się oficjalne otwarcie stadionu w Wiązowie. Na murawie towarzysko zmierzyli się oldboje Świtezi i Śląska Wrocław. Wynik był sprawą drugorzędną, a liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Wrocławianie wygrali zdecydowanie.
Kilkanaście minut bramki gospodarzy strzegł burmistrz Wiązowa Jerzy Krochmalny. Wszyscy zawodnicy chwalili świetnie przygotowaną murawę i cały obiekt. Wiceprezes Śląska Wrocław Wojciech Bochnak przekazał klubowe gadżety oraz pamiątkową koszulkę WKS-u. Dodatkowo prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski uhonorował zasłużone dla Świtezi osoby. Złotą odznakę DZPN-u odebrał Mieczysław Wilk, a srebrną Jerzy Krochmalny oraz Wacław Grabarczyk. Uroczystego otwarcia obiektu dokonali burmistrz Jerzy Krochmalny oraz prezes Świtezi Magdalena Krupa. Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali także skarbnik gminy Wiesława Kaczarczyk, sekretarz gminy Kondratowice Anna Horodyska oraz byli prezesi Świtezi, Jan Pamuła, Tomasz Łach, Mieczysław Wilk, Zbigniew Placzyński i Franciszek Matemisz. Przedstawiciele drużyny z Wiązowa wręczyli także specjalne podziękowania za zaangażowanie Magdalenie Krupie. Poświęcenia stadionu dokonał ksiądz Maciej Bielak. Po oficjalnej części, odbył się mecz ligowy, w którym zawodnicy Świtezi zremisowali bezbramkowo z Nefrytem Jordanów Śląski. Piłkarze trenera Marka Budnego pozostają niepokonani na swoim odnowionym stadionie.
Modernizacja stadionu w Wiązowie trwała dwa lata. Piłkarze Świtezi swoje mecze w roli gospodarza rozgrywali w Witowicach oraz Brożcu. Przez ten czas dokonano renowacji murawy, która teraz posiada system nawadniania. Wymieniono także piłkochwyty i wiaty stadionowe. Obiekt spełnia wszystkie wymogi licencyjne i należy do najlepszych w powiecie strzelińskim.Komentarze   

spajker. Permalink2 -1 spajker.
RE: Stadion oficjalnie otwarty
miała być anna chudadeska ale pod chwilową nieobecność weszła inna anna. w ramach współpracy z wójtem kondratowic wyszło że przed wyborami i przed objektywami zaprezentuje dość dobrze wkład swojej formacji partyjnej w rozwój kraju i boiska w wiązowie.
2019-09-19 10:43 Cytować Zgłoś administratorowi
Antek Permalink1 +1 Antek
RE: Stadion oficjalnie otwarty
Czy ktoś może mi wytłumaczyć co robiła sekretarz gminy kondratowice Anna H. na oficjalnym otwarciu boiska Świtezi w gminie Wiązów? Czy w jakiś sposób przyczyniła się do wyremontowania boiska że z dumą i pełna radości przecina teraz wstęgę? Czy w kompetencji sekretarza gminy leży przecinanie wstęg w gminach sąsiadujących? Jaka jest z tego korzyść dla gminy Kondratowice, której to sekretarzem jest ta pani? Tyle pytań, żadnych odpowiedzi...
2019-09-19 01:54 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz