W poprzednim wydaniu gazety relacjonowaliśmy kwietniową sesję Rady Miasta i Gminy Wiązów. Opisaliśmy wnikliwie, jakie zmiany w budżecie wprowadził samorząd. W tym numerze informujemy szczegółowo o programie gospodarowania zasobami mieszkaniowymi gminy. Projekt przedstawiła sekretarz Agnieszka Puzyniak.
- Jest to program pięcioletni, który będzie obowiązywał w latach 2021-2025. W gminnym zasobie mieszkaniowym posiadamy 32 lokale mieszkalne. 11 z nich stanowią lokale socjalne, natomiast 21 to lokale komunalne. Większość obiektów znajduje się na terenie miasta Wiązów (27 lokali - red.), natomiast 5 na terenie gminy - powiedziała sekretarz.
Po chwili wspomniała o planach sprzedażowych samorządu, który w 2021 roku chce sprzedać dwa lokale.
Tekst ukazał się w nr 17 (1056) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

Komentarze   

spajker. Permalink1 +2 spajker.
RE: Kiedy i komu sprzedadzą mieszkania?
gmina planuje remont jednego mieszkania rocznie. jedno mieszkanie miesięcznie to remontuje mój kumpel , który podstawówki skończyć nie potrafił. sfinansowanie 1go mieszkania rocznie czyli swojego to potrafi każdy mieszkaniec wiązowa. to jest obraz stanu gminy, która kosztuje tak z 300 000 miesięcznie a cały rok planuje jak by tu na jakąś rocznicę kupić tubylcom watę cukrową i fontanne. faktem jest też to że impotencja finansowa i umysłowa tubylców jest tego rodzaju że sami w toalecie fekaliów nie spłuczą i czekają aż zasrrrrany dom zbutwieje i gmina ujawni że ma obowiązek dać im nowy dom. takie pogrywki impotentów urzędniczych z odpadkami ludzkimi.
już w 17tym wieku zamek w paryżu był tak zasssssssrany że król postanowił zbudować wersal 30km od paryża. zrobił tam 365 fontann, które z braku wody o czym król nie wiedział działały tylko podczas jego przemarszu i jego drodze po ogrodach. był tam też burdel a jakże a całość pochłaniała 50% budżetu francji. dzisiaj jak jakiś belweder czy inne blokowisko zbutwieje to też władze za ciężkie nieswoje pieniądze przeflancowują zasrańców do nowych familoków. francja elegancja.
2021-05-21 11:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.