Pan Mieczysław skarży się na śmierdzące nieczystości zalewające jego piwnicę
Tam, gdzie jest kanalizacja, sprawa jest prosta. Płacąc za wodę, płacimy za ścieki. A jak sprawa wygląda w miejscowościach, gdzie woda jest, a kanalizacji sanitarnej nie ma?
Do Kłosowa zaprosił nas jeden z mieszkańców wioski. - Wiem, że Kłosów leży prawie na granicy powiatu i ze Strzelina jest daleko, ale jest ważna sprawa – powiedział pan Mieczysław. Kłosów nie ma kanalizacji i w każdym obejściu jest szambo. Niby wszystko zgodnie z przepisami, ale problem pojawia się po deszczu. - Kiedy pada, to z niektórych studzienek przy drodze wytryska woda. Jednak nie to jest najgorsze. Mój dom stoi nieco poniżej poziomu ulicy i dość często zdarza się, że woda wybija w piwnicy. Na dodatek jest brudna i śmierdząca jak z szamba – pożalił się nasz rozmówca.
Tekst kazał się w nr 21 (1060) "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Calinek
Wyborcy
Gmina - patrz Burmistrz, nic z tym nie robi No musiałby karać potencjalnych swoich wyborców. Najwygodniej zamieść sprawę pod dywan, a ewentualnych „krzykaczy ” wyciszyć.
0
Gravatar
spajker.
RE: Śmierdząca deszczówka?
Cześ powiedziała :
Wiązek powiedziała :
Cześ powiedziała :
Bo wielu sobie podłączyło ścieki do kanału dla deszczówki!!! To jest nielegalne ale gmina od lat nic z tym nie robi a ścieki płyną do rzek!!!
Szamba w większości to atrapy, bo ścieki podłączone do burzówek.
No to właśnie napisałem!!! Tak jest już od dziesięcioleci!!!
brawo. nikt tak dobrze nie zna się na szambie jak cześ. przyjmij moje gratulacje mistrzu szamba. insiderze.

0
Gravatar
Cześ
RE: Śmierdząca deszczówka?
Wiązek powiedziała :
Cześ powiedziała :
Bo wielu sobie podłączyło ścieki do kanału dla deszczówki!!! To jest nielegalne ale gmina od lat nic z tym nie robi a ścieki płyną do rzek!!!
Szamba w większości to atrapy, bo ścieki podłączone do burzówek.
No to właśnie napisałem!!! Tak jest już od dziesięcioleci! !!

0
Gravatar
Wiązek
RE: Śmierdząca deszczówka?
Cześ powiedziała :
Bo wielu sobie podłączyło ścieki do kanału dla deszczówki!!! To jest nielegalne ale gmina od lat nic z tym nie robi a ścieki płyną do rzek!!!
Szamba w większości to atrapy, bo ścieki podłączone do burzówek.

0
Gravatar
Cześ
Deszczówka
Bo wielu sobie podłączyło ścieki do kanału dla deszczówki!!! To jest nielegalne ale gmina od lat nic z tym nie robi a ścieki płyną do rzek!!!
0

Przeczytaj także