Mieszkańcy gminy Wiązów, którzy na swoim terenie kompostują bioodpady, mogą liczyć na zniżkę w tzw. opłacie śmieciowej
Od 1 czerwca mieszkańcy gminy Wiązów zapłacą więcej za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Jak informuje wiązowski magistrat, miesięczna stawka opłaty za odpady zbierane selektywnie wyniesie 34 zł od jednej osoby.
Jeśli właściciel nieruchomości nie wypełni obowiązku segregacji, za śmieci zapłaci aż 68 zł od jednego mieszkańca. Właściciele domów jednorodzinnych, którzy zdecydują się na kompostowanie bioodpadów, mogą liczyć na zniżkę w wysokości 7 zł. W tym przypadku tzw. opłata śmieciowa wyniesie 27 zł od jednego mieszkańca.
Na ten temat pisaliśmy w 19 (1157) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Cały artykuł przeczytasz również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Cześ
RE: Zapłacą więcej za śmieci
Czemu mnie to nie dziwi? Socjaliści przy korycie mają się dobrze... sad
0

Przeczytaj także