Ruszył remont placyku przed świetlicą wiejską w KucharzowicachPo niedawnym remoncie drogi w Kucharzowicach gmina Wiązów zajęła się dalszym upiększaniem miejscowości. W poniedziałek, 23 listopada, ruszyły prace remontowe na placu przed świetlicą wiejską. Remontem zajmują się brukarze, którzy są pracownikami gminy. Dzięki temu, urząd w Wiązowie nie musi zlecać zadania firmom zewnętrznym. Większość materiałów potrzebnych do przeprowadzenia remontu gmina już miała, więc koszty tej inwestycji na razie wynoszą około tysiąca złotych. Remontowany plac ma powierzchnię około 40 m2.


Komentarze   

ej Permalink3 +3 ej
RE: Wieś coraz piękniejsza
No bez przesady. Jak można nazywać robienie czegoś przez burmistrza na jakiejś wsi zbieraniem poparcia? Może powinien powiedzieć: "Nie będę robił chodnika przed świetlicą, bo ludzie zarzucą mi zbierania elektoratu"?
Skoro mamy już "publiczne" pieniądze, które siłą zostały zabrane mieszkańcom Kucharzowic, to niech oni też coś z tego mają.
2015-12-05 08:52 Cytować Zgłoś administratorowi
Bujk Permalink2 -3 Bujk
RE: Wieś coraz piękniejsza
Nie robi źle, robi źle... :cry:
2015-12-04 14:38 Cytować Zgłoś administratorowi
x-z Permalink1 +9 x-z
RE: Wieś coraz piękniejsza
No tak poparcie mieszkańców tej wioski jest burmistrzowi potrzebne, tylko czy aby nie ma w gminie potrzeb które mogłyby w przyszłości przynieśc wszystkim mieszkańcom korzyśc. Jak tam obiecani inwestorzy dla których w trybie ekspresowym zmieniano plan zagospodarowania przestrzennego? No ale to było przed wyborami. A jak tam remont rynku też przed wyborami obiecany? Teraz trzeba pomyśleć co obiecać aby się na stołku utrzymać
2015-12-03 12:27 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.