Gmina Borów jest jedyną gminą w naszym powiecie, której cały obszar objęty jest działaniem spółki wodnej. Delegaci podsumowali rok działalności i zaplanowali prace na ten rok.
Pod koniec lutego br. odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów Spółki Wodnej w Borowie. Porządek obrad przewidywał przyjęcie rocznego sprawozdania finansowo-rzeczowego za 2021 r., wyboru władz spółki, ustalenie wysokości składki członkowskiej i uchwalenie planu finansowego na 2022 r. Delegaci przyjęli również uchwałę o przyznaniu nagrody przewodniczącemu spółki.
W 2021 r. spółka pozyskała następujące środki na działalność: dotacja Gminy Borów – 20 tys. zł, dotacja Wojewody Dolnośląskiego – 34 tys. zł. Z tytułu składek członkowskich do kasy spółki wpłynęło 31 073, 20 zł. Saldo na początek 2022 r. wynosiło 1716,38 zł.
Tekst ukazał się w nr 10 (1098) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.pl
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.