Zdzisław Ziąber będzie reprezentował wojewodę w radzie społecznejJedną z uchwał przyjętych na ostatniej sesji Rady Gminy Borów było powołanie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Ambulatoryjnej Opieki Zdrowotnej w Borowie. Wolą radnych Przewodniczącym został Waldemar Grochowski, wójt Borowa, a członkami radni Iwona Grzebień, Krzysztof Golec i Jacek Frydlewicz. Skład uzupełnia Zdzisław Ziąber, który reprezentuje wojewodę dolnośląskiego w Radzie SPZAOZ w Borowie. - Przyjąłem propozycję Tomasza Smolarza, wojewody dolnośląskiego, reprezentowania wojewody w radzie społecznej. Propozycję tę uważam za wyróżnienie. Jestem mieszkańcem gminy Borów i nie tylko tu mieszkam, ale także interesują mnie sprawy jej mieszkańców. Chcę być aktywnym członkiem rady społecznej. Będę wypowiadać się, doradzać i wyrażać opinię odpowiedzialnie, z myślą o jak najlepszym funkcjonowaniu służby zdrowia w mojej gminie. Na początek chciałbym, oczywiście, zapoznać się z bieżącą działalnością przychodni – powiedział nam Zdzisław Ziąber. Pierwsze zebranie rady zostało zwołane na 25 czerwca br. na godz. 11,00.





UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
fiko
RE: Nowi radni w nowej radzie
senny powiedziała :
ania powiedziała :
a ja słyszałam, że na pana ziąbra, to jeden z poprzednich starostów, a obecnie włodarz gminy, wiadomo który ;-), się zawziął. ponoć chce go zniszczyć, coś ktoś więcej słyszał?
ania powiedziała :
a ja słyszałam, że na pana ziąbra, to jeden z poprzednich starostów, a obecnie włodarz gminy, wiadomo który ;-), się zawziął. ponoć chce go zniszczyć, coś ktoś więcej słyszał?
A kogo tu niszczyć?
Senny idź się obudź i otwórz oczy...

0
Gravatar
senny
RE: Nowi radni w nowej radzie
ania powiedziała :
a ja słyszałam, że na pana ziąbra, to jeden z poprzednich starostów, a obecnie włodarz gminy, wiadomo który ;-), się zawziął. ponoć chce go zniszczyć, coś ktoś więcej słyszał?
ania powiedziała :
a ja słyszałam, że na pana ziąbra, to jeden z poprzednich starostów, a obecnie włodarz gminy, wiadomo który ;-), się zawziął. ponoć chce go zniszczyć, coś ktoś więcej słyszał?
A kogo tu niszczyć?

0
Gravatar
ania
RE: Nowi radni w nowej radzie
a ja słyszałam, że na pana ziąbra, to jeden z poprzednich starostów, a obecnie włodarz gminy, wiadomo który ;-), się zawziął. ponoć chce go zniszczyć, coś ktoś więcej słyszał?
0
Gravatar
ufka
RE: Nowi radni w nowej radzie
akta powiedziała :
ten powiedziała :
A ten aparatczyk to dlaczego firmuje Radę Społeczną?On tylko z namaszczenia kolesia partyjnego jest
Jest z namaszczenia wojewody, a nie kolesia i uważaj co piszesz, bo jest on też urzędnikiem samorządowym i taki wpis może naruszać jego dobra osobiste. I może się okazać, że nie chroni cię anonimowość. Nie umiesz pisać bez obrażania to najpierw do nauki.
A ty co ..drugi Giertych jesteś? Pewnie należysz do PO bo oni nic więcej już nie potrafią! A tak serio: dlaczego posługujesz się moim Nickiem? To, że był mój to ja potrafię udowodnić! Co to znaczy z namaszczenia wojewody? Którego?

0
Gravatar
akta
RE: Nowi radni w nowej radzie
ten powiedziała :
A ten aparatczyk to dlaczego firmuje Radę Społeczną?On tylko z namaszczenia kolesia partyjnego jest
Jest z namaszczenia wojewody, a nie kolesia i uważaj co piszesz, bo jest on też urzędnikiem samorządowym i taki wpis może naruszać jego dobra osobiste. I może się okazać, że nie chroni cię anonimowość. Nie umiesz pisać bez obrażania to najpierw do nauki.

0
Gravatar
ten
?
A ten aparatczyk to dlaczego firmuje Radę Społeczną?On tylko z namaszczenia kolesia partyjnego jest
0

Przeczytaj także