Zdzisław Ziąber będzie reprezentował wojewodę w radzie społecznejJedną z uchwał przyjętych na ostatniej sesji Rady Gminy Borów było powołanie Rady Społecznej Samodzielnego Publicznego Zakładu Ambulatoryjnej Opieki Zdrowotnej w Borowie. Wolą radnych Przewodniczącym został Waldemar Grochowski, wójt Borowa, a członkami radni Iwona Grzebień, Krzysztof Golec i Jacek Frydlewicz. Skład uzupełnia Zdzisław Ziąber, który reprezentuje wojewodę dolnośląskiego w Radzie SPZAOZ w Borowie. - Przyjąłem propozycję Tomasza Smolarza, wojewody dolnośląskiego, reprezentowania wojewody w radzie społecznej. Propozycję tę uważam za wyróżnienie. Jestem mieszkańcem gminy Borów i nie tylko tu mieszkam, ale także interesują mnie sprawy jej mieszkańców. Chcę być aktywnym członkiem rady społecznej. Będę wypowiadać się, doradzać i wyrażać opinię odpowiedzialnie, z myślą o jak najlepszym funkcjonowaniu służby zdrowia w mojej gminie. Na początek chciałbym, oczywiście, zapoznać się z bieżącą działalnością przychodni – powiedział nam Zdzisław Ziąber. Pierwsze zebranie rady zostało zwołane na 25 czerwca br. na godz. 11,00.

Komentarze   

fiko Permalink6 0 fiko
RE: Nowi radni w nowej radzie
Cytuję senny:
Cytuję ania:
a ja słyszałam, że na pana ziąbra, to jeden z poprzednich starostów, a obecnie włodarz gminy, wiadomo który ;-), się zawziął. ponoć chce go zniszczyć, coś ktoś więcej słyszał?

Cytuję ania:
a ja słyszałam, że na pana ziąbra, to jeden z poprzednich starostów, a obecnie włodarz gminy, wiadomo który ;-), się zawziął. ponoć chce go zniszczyć, coś ktoś więcej słyszał?
A kogo tu niszczyć?

Senny idź się obudź i otwórz oczy...
2015-06-25 07:48 Cytować Zgłoś administratorowi
senny Permalink5 -3 senny
Cytuję ania:

Cytuję ania:
A kogo tu niszczyć?
2015-06-24 15:34 Cytować Zgłoś administratorowi
ania Permalink4 +4 ania
2015-06-24 15:31 Cytować Zgłoś administratorowi
ufka Permalink3 0 ufka
Cytuję akta:
Cytuję ten:
A ten aparatczyk to dlaczego firmuje Radę Społeczną?
On tylko z namaszczenia kolesia partyjnego jest

Jest z namaszczenia wojewody, a nie kolesia i uważaj co piszesz, bo jest on też urzędnikiem samorządowym i taki wpis może naruszać jego dobra osobiste. I może się okazać, że nie chroni cię anonimowość. Nie umiesz pisać bez obrażania to najpierw do nauki.
A ty co ..drugi Giertych jesteś? Pewnie należysz do PO bo oni nic więcej już nie potrafią! A tak serio: dlaczego posługujesz się moim Nickiem? To, że był mój to ja potrafię udowodnić! Co to znaczy z namaszczenia wojewody? Którego?
2015-06-24 14:10 Cytować Zgłoś administratorowi
akta Permalink2 -3 akta
Cytuję ten:

Jest z namaszczenia wojewody, a nie kolesia i uważaj co piszesz, bo jest on też urzędnikiem samorządowym i taki wpis może naruszać jego dobra osobiste. I może się okazać, że nie chroni cię anonimowość. Nie umiesz pisać bez obrażania to najpierw do nauki.
2015-06-24 12:48 Cytować Zgłoś administratorowi
ten Permalink1 0 ten
?
2015-06-24 12:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.