Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ul. Nowa w Kondratowicach doczeka się remontu
Samorząd gminy Kondratowice złożył wniosek w ramach programu gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019. Obejmuje on remont trzech odcinków dróg: w Kowalskich, Strachowie i Kondratowicach (ul. Nowa). Wojewoda dolnośląski ogłosił już wstępną listę zadań, które zakwalifikują się do realizacji. Projekt Kondratowic znalazł się na niej. - Proszę pamiętać, że jest to wstępna lista. Będziemy czekać na oszczędności przetargowe i wtedy będziemy realizować ten projekt. - powiedział wójt Wojciech Bochnak.
CZYTAJ ten artykuł w całości. Dostępny tutaj
Komentarze   

JAREK.G Permalink3 0 JAREK.G
RE: Trzy drogi do remontu
NA NOWEJ MIESZKAŁA KIEDYŚ BABKA KONDECKA
2017-04-28 01:04 Cytować Zgłoś administratorowi
mieszkaniec- wyborca Permalink2 +1 mieszkaniec- wyborca
kto odbierał remontowany chodnik? dwójka ze zdjęcia?
Nie doczekamy się, powiat ratuje szpital ile razy jeszcze trzeba przypominać o tym fakcie, w gminie pracuje radny powiatowy proszę zapytać a na pewno rzeczowo odpowie. Obejrzyjcie chodnik nowo powstały i remontowany, dziury przy krawężnikach nie poklejone tylko zasypane mączką, ale pieniądze poszły do starostwa za usługę? Takim działaniem będzie wiecznie syf, co na to wójtek i i nieporadny powiatowy, dlaczego płaci się za nieukończoną usługę? Dlaczego nikt z naszych rządzących nie wymusił chociażby połatania drogi w kierunku Karczyna i na odcinku do Edwardowa, w obecnym roku nie zrobiono nic, po co nam taki radny powiatowy, a radni gminni gdzie są? na sesjach bo tam kasa reszta ich nie interesuje.
2016-11-30 08:47 Cytować Zgłoś administratorowi
mieszkaniec Permalink1 +1 mieszkaniec
RE: Trzy drogi do remontu
A kiedy doczekamy się remontu drogi do Strzelina?
2016-11-28 22:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.