Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie podjęli w Prusach interwencję wobec dwóch nietrzeźwych, 23-letnich mieszkańców Warszawy. Obaj spali w samochodzie.
- Mężczyźni byli w stosunku do policjantów agresywni - informuje sierż. sztab. Joanna Sączawa z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Nie wykonywali wydawanych poleceń. W trakcie przeszukania auta policjanci znaleźli 0,23 g suszu marihuanyKilkukrotnie znieważyli policjantów. Ponadto wręczyli policjantom korzyść majątkową, 50 zł, żądając odstąpienia od czynności służbowych. Mężczyźni zostali zatrzymani.
Na miejsce jako wsparcie skierowano drugi patrol policji. W trakcie przeszukania auta policjanci znaleźli 0,23g marihuany. Obaj mężczyźni byli pijani. Na miejscu zdarzenia, na podstawie monitoringu, funkcjonariusze ustalili również, kto był kierowcą. Okazało się, że miał on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Cały artykuł w wydaniu papierowym "Słowa Regionu".

Komentarze   

Kamil Permalink5 +2 Kamil
RE: Warszawiacy próbowali przekupić policjantów
O tej porze roku to dobrze ze Policja sprawdza takie osoby które śpią w autach wyziębienie organizmu jest groźne
A naskakiwanie na nich że wykonują swoją pracę to odrobinkę przesada mają zgłoszenie muszą sprawdzić i ewentualnie wylegitymować
Agresja z tego powodu tylko wymusza dodatkowe działania. Wystarczyło powiedzieć że są z daleka popili i po pijaku nie będą jechali
Nie bronię w żaden sposób wyłącznie policjantów nawet oni popełniają błędy i bywają zmęczeni
2019-12-22 17:02 Cytować Zgłoś administratorowi
Roman Permalink4 +1 Roman
RE: Warszawiacy próbowali przekupić policjantów
Cytuję Andrzej1:
Z treści notatki wynika że nie kierowali pojazdem tylko w nim spali to z jakiej racji policja ich zaczepiała. W tym kraju już nie można spać w samochodzie.

Jest przecież napisane, że policja ustaliła na podstawie monitoringu, że kierował i miał przecież promile.
2019-12-21 23:29 Cytować Zgłoś administratorowi
Andrzej1 Permalink3 -4 Andrzej1
RE: Warszawiacy próbowali przekupić policjantów
Z treści notatki wynika że nie kierowali pojazdem tylko w nim spali to z jakiej racji policja ich zaczepiała. W tym kraju już nie można spać w samochodzie.
2019-12-21 21:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Dest Permalink2 +2 Dest
Zniewaga
Za te 50 zł. to powinni być wytarzani w smole i pierzu ,warszawskie cebulaki
2019-12-21 21:03 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Warszawiacy próbowali przekupić policjantów
mężczyźni spali w samochodzie i byli pijani. no super. w dolinie krzemowej , w usa i na kubie ludzie śpią w samochodach albo w przyczepach samochodowych. cyganie zawsze sypiali w taborach czyli w wozach. zaraz biorę beczkę piwa i wypiję ją w samochodzie. jest na to jakiś artykuł kodeksu karnego?????? mogę puścić bąka we własnym samochodzie???? mogę zjeść kanapkę we własnym samochodzie???? mogę wypić piwo i się wyspać we własnym samochodzie? takim zaparkowanym?
za bluzgi do policji powinni dostać pałą na miejscu bo zamiast bluzgać powinni byli wyjaśnić policji że śpią sobie w zaparkowanym samochodzie i nie są uczestnikami ruchu drogowego a zatem zainteresowanie policji to przekroczenie uprawnień.
przekupstwo policji???? za zaproponowanie 50 złotych na odczepne powinni dpstać pałą za znieważanie człowieka.
przekupstwo policji? każdy pracownik policji pracuje w zakłądzie pracy o nazwie policja w tym celu aby uzyskać korzyści majątkowe. oni nawet strajkowali bo chcieli i dostali po 1 000 złotych podwyżki. zakłąd pracy o nazwie policja przekupuje swoich pracowników notorycznie miesiąc w miesiąc aby ci wykonywali jakieś czynności.
warszawiacy oferują pieniądze za to aby policjanci nie wykonywali jakichś czynności.
organizacyjnie moralnie i etycznie to warszawiacy robią to samo co komendant główny policji i premier. oferują korzyści majątkowe.
za wulgaryzmy agresję i obrażanie człowieka banknotem 50cio złotowym powinni dostać masaż pałą na miejscu i tyle w temacie.
spanie we własnym samochodzie ma być ścigane a zrobienie sypialni przez posła w sejmie ma być bezkarne??????
2019-12-21 14:40 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz