W miniony poniedziałek, 18 stycznia, w trakcie wykonywania czynności na terenie Strzelina mundurowi dostrzegli mężczyznę. Na widok nadjeżdżającego radiowozu próbował uciec. Policjanci postanowili wylegitymować mężczyznę i sprawdzić, czy nie ma przy sobie niedozwolonych substancji.
Młody mężczyzna zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Podczas kontroli osobistej 18-latka policjanci znaleźli torebkę foliową z suszem roślinnym. W związku z podejrzeniem, że mogą to być środki odurzające zatrzymali mężczyznę, a woreczek zabezpieczyli. Wstępne badanie testerem wykazało, że to marihuana. Na tej podstawie 18-latek trafił do policyjnego aresztu.
Zatrzymany mieszkaniec powiatu oławskiego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za które ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze   

spajker. Permalink3 +1 spajker.
RE: Młody mężczyzna zachowywał się nerwowo
Cytuję Cześ:
Gonić te śmieci z naszej ziemi! To zwykle chwasty!!!

dobry pomysł. randapem po czesiu.
2021-02-14 14:42 Cytować Zgłoś administratorowi
Cześ Permalink2 -1 Cześ
Bardzo dobrze
Gonić te śmieci z naszej ziemi! To zwykle chwasty!!!
2021-02-14 13:55 Cytować Zgłoś administratorowi
Ehh Permalink1 +7 Ehh
....
Za takie coś do aresztu a gość który zabił autem 2 osoby odpowiada z wolnej stopy. Poje bała was.
2021-01-20 11:35 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.