Na rzece Krynce przy zbiorniku zalewowym w Przewornie trwały dziś (23 lutego) poszukiwania ciała. Działania prowadzili policjanci z Komisariatu Policji w Grodkowie. Funkcjonariuszom pomagali strażacy z OSP w Przewornie i OSP w Nowolesiu. Był też przewodnik z psem tropiącym do poszukiwania zwłok.
- Na miejscu prowadziliśmy czynności do jednej ze spraw - mówi mł. asp. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Brzegu. - Prowadzą je nasi policjanci z komisariatu w Grodkowie. Niestety, na chwilę obecną nie mogę więcej na ten temat nic powiedzieć.
Dodajmy, że zanim nad zbiornik zalewowy w Przewornie przybyły zespoły straży pożarnej, policjanci używali do poszukiwań drona.
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawa może dotyczyć zdarzenia kryminalnego sprzed około dwóch lat. Zamordowana osoba miała być rzekomo wrzucona do Krynki z mostku przed tamą zbiornika zalewowego. Akcja zakończyła się po godz. 16.30 niepowodzeniem.
Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Słowa.

Komentarze   

Cześ Permalink1 +1 Cześ
Wiecie co?
Tam to możecie znaleźć kupę śmieć co najwyżej. Szkoda czasu i pieniędzy!!!
2021-02-25 19:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.