Dziś, 1 lutego, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelinie otrzymał o godz. 18:52 zgłoszenie o pożarze w byłej gorzelni w Przewornie. Pozostałości po obiekcie mieszczą się przy ul. Parkowej. Według zgłaszającego pali się w budynku. Przy rozkrzyżowaniu z ul. Kolejową widać wydostający się z obiektu ogień i dym, a w środku mogą być ludzie... - tak w skrócie brzmiało zgłoszenie.
Na miejsce zadysponowano OSP Przeworno i JRG Strzelin. Przyjechała też policja i zespół ratownictwa medycznego. - Jak strażacy weszli do budynku, to w środku nie było nikogo - informuje Jacek Bury, naczelnik OSP Przeworno. - Paliły się jedynie śmieci.
Ogień został szybko ugaszony. Pożar nie zagrażał pobliskim budynkom, ani znajdującej się w pobliżu stacji gazowej zasilającej szkołę.

Komentarze   

cześ Permalink2 -2 cześ
RE: Pali się w byłej gorzelni - aktualizacja
Cytuję spajker.:
nie ma to jak dobrze się ubezpieczyć a później spalić jak geszeft nie idzie. aj waj.

co ty tam możesz wiedzieć popaprańcu!
2022-02-02 07:34 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Pali się w byłej gorzelni
nie ma to jak dobrze się ubezpieczyć a później spalić jak geszeft nie idzie. aj waj.
2022-02-01 21:07 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.