Na miejsce zdarzenia przyjechały cztery jednostki strażackie i pogotowie ratunkoweWe wtorkowy wieczór, 10 lutego, dyżurnego straży pożarnej poinformowano o pożarze w budynku wielorodzinnym i podejrzeniu zatrucia czadem. Po przybyciu na miejsce strażacy stwierdzili duże zadymienie w kotłowni budynku.

Doszło do tego z powodu przepalenia się silnika dmuchawy przy piecu centralnego ogrzewania. Druhowie z OSP Przeworno w sprzęcie ochrony dróg oddechowych sprawdzili pomieszczenie i rozpoczęli jego oddymianie.
Do pogotowia ratunkowego, które przybyło na miejsce, zgłosił się mieszkaniec bloku, który jako pierwszy zauważył dym i chwilę przebywał w zaczadzonej kotłowni. Funkcjonariusze sprawdzili stężenie tlenku węgla w wydychanym powietrzuPo przybyciu na miejsce strażacy z OSP Przeworno stwierdzili duże zadymienie  w kotłowni budynku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.