Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Środowiska LGBT znów bezpardonowo atakują katolików i naszą wiarę! Tym razem za cel obrały sobie abpa Marka Jędraszewskiego. Metropolita krakowski jest prześladowany za... słowa Prawdy. Odważnie bowiem skrytykował ideologię LGBT. Stańmy w Jego obronie!
Podczas kazania wygłoszonego w dniu 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego Abp Marek Jędraszewski słusznie zwrócił uwagę, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze, a miejsce komunizmu zastąpiła nowa, niezwykle niebezpieczna ideologia. – Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – mówił.
To wywołało furię przedstawicieli środowisk LGBT, które zaatakowały arcybiskupa. Jeden z liderów tych środowisk nazwał metropolitę „diabłem wcielonym” i zapowiada złożenie na Niego skargi do papieża Franciszka! W internecie przelewa się fala nienawiści, którą podsycają media głównego nurtu, niemal non stop publikując ataki wrogów Kościoła i zapraszając ideologów LGBT przed kamery!
UWAGA! Wobec arcybiskupa padają groźby, a pod siedzibą Kurii Krakowskiej odbyły się już dwie pikiety skrajnej lewicy i innych środowisk promujących homoseksualizm!
Nie ma na to naszej zgody!
Stańmy w obronie arcybiskupa Marka Jędraszewskiego i okażmy Mu należyte wsparcie! W tym celu kierujemy list do Kurii Krakowskiej, w którym dziękujemy arcybiskupowi Markowi Jędraszewskiemu za wspaniałą duszpasterską postawę i odwagę w głoszeniu Słowa Bożego w tych trudnych czasach. Wsparcie dla krakowskiego metropolity to nasz katolicki obowiązek!
Wszystkie podpisy, wraz z treścią petycji, na bieżąco przekazujemy do abpa Marka Jędraszewskiego.

>>>WEJDŹ I PODPISZ<<<

Źródło: popierajmy.pl - Murem za arcybiskupem Jędraszewskim!

Komentarze   

Ala Permalink73 0 Ala
RE: Podpisz petycję w obronie abp. Marka Jędraszewskiego
Panie Cerkowniak, problem nie polega na tym, że uległ pan iluzji, iż świat jest czarno-biały. Nie wszyscy też muszą jednakowo postrzegać zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie. Chodzi o to, że każdy ma prawo do własnych poglądów. Tylko tyle i aż tyle.
2019-11-07 13:22 Cytować Zgłoś administratorowi
Ala Permalink72 0 Ala
Panie Jędraszewski, weź się za własną stajnie Augiasza. Jako człowiek wysoko wykształcony ( tak nam pana opisał Wojciech Cerkowniak) wie pan o co chodzi?
2019-08-20 12:21 Cytować Zgłoś administratorowi
67m2 Permalink71 +3 67m2
Moim zdaniem, opinia publiczna ma znikomy wpływ na możliwość odwołania lub nieodwołania biskupa Kościoła katolickiego z urzędu, który piastuje. Z tego, co przeczytałem, ekscelencja jest profesorem tytularnym nauk teologicznych. Oznacza to zatem, że powinien posługiwać się językiem stosowanym do odgrywanej roli społecznej, a więc takim stylem komunikowania, któremu nie da się przypisać znamion mowy nienawiści. Rozumie, że hierarcha w homilii odniósł się do niektórych idei obecnych w środowisku LGBT, koncepcji wyrosłych na gruncie neomarksimu. Mówiąc o ich "destrukcyjnym" oddziaływaniu na tkankę społeczną, a zwłaszcza grupę pierwotną, czyli rodzinę mógł posiłkować się słowami, które trudno byłoby jego adwersarzom interpretować, jako personalny atak na osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe. Tymczasem, duszpasterz użył niefortunnego wyrażania "zaraza", która w potocznej polszczyźnie, idąc za słownikiem PWN, jest rozumiana, jako wyzwisko lub przekleństwo. Metropolicie krakowskiemu, podobnie jak większość hierarchów jego pokolenia bliska jest koncepcja kościoła nauczającego i kościoła słuchającego. To nie przypadek, że użył takich właśnie słów. Nieprzypadkowa jest reakcja środowisk liberalnych i lewicowych. I trzeci raz, nieprzypadkowy jest także moment.
2019-08-16 18:39 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker Permalink70 +2 spajker
Cytuję xxxxxx:
I w uzupełnieniu ( i wzburzeniu) - zdzierżę homofoba tak samo jak zdzierżę LGBT.
Pedofila - NIE ! Wszysko co przykrywa ten problem w kościele jest mi wstrętne.

Pułapka polemiki tkwi w tym że pedofil krytykuje pederastów. 80 lat temu gruziński ksiądz spierał się z austriackim malarzem o to który z nich ma rację. Gdyby ich obu wsadzić do pieca to planeta miała by trochę spokoju. Człowiek normalny nie interesuje się wynikiem meczu Arka Gdynia vs szombierki Bytom i nie interrsuje się starciem drużyny pedofili i narcyzów z drużyną pederastów. Tylko kibol piłkarski i umysłowy kibicuje jednej ze stron
Człowiek rozumny kibicuje obu stronom np w wojnie izraelsko arabskiej i cieszy się zawsze niezależnie od rezultatu wojny.
2019-08-16 14:17 Cytować Zgłoś administratorowi
mag Permalink69 -5 mag
Cytuję Administrator:
Przymuszony oświadczeniem Redaktora Naczelnego, zostałem wezwany do tablicy. Muszę Państwa przeprosić za zbyt radykalne podejście do sprawy. Uległem iluzji, że świat jest czarno-biały. ......
Zastępca redaktora naczelnego Wojciech Cerkowniak

Psychologia kliniczna mówi wprost - osoby bez regularnego (hetero) sexu nie mogą się normalnie rozwijać stąd tak wielu dewiatów w społeczności duchowej . Na teologi tego ci nie powiedzą.
2019-08-15 22:34 Cytować Zgłoś administratorowi
mag Permalink68 -1 mag
Cytuję Franciszek:
Cytuję mag:
Cytuję Gość:
Skandal z poderżnięciem gardła na Mister Gay w Poznaniu. Na tym spędzie próżności kukle biskupa Jędraszewskiego podcięto gardło! To szaleństwo mrozi krew w żyłach! I pomyśleć, że w Warszawie od września zajęcia z dziećmi mogą prowadzić osoby o takiej chorej osobowości!
Na szczęście w mniejszych aglomeracjach zdecydowana mniejszość nie akceptuje tej LGBTowskiej rebelii.
Redakcji należą się podziękowania za refleksję.

Oddaj swoje dzieci pod opiekę księży -na pewno się nimi dobrze zaopiekują (myślę tu o Jędraszewskim Petz i s-ka.'')

Lepiej oddać do adopcji homosiom, oni to dopiero się zaopiekują brrrrrr

To nie to samo ?
2019-08-15 22:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Wojciech Cerkowniak Permalink67 0 Wojciech Cerkowniak
Cytuję xxxxxx:
Panie zastępco ,
doczytałam do końca i zastanawiam się co było bardziej podłe - apel o obronę kwintesencji zła jakim był apel o obronę biskupa nawołującego do nienawiści, czy pokrętna manipulacja dopisująca do LGBT jakąkolwiek ideologię i jeszcze wywiedzenie jej z idei komunizmu wspartej samobójstwem córek Marksa.
Jakie studia trzeba skończyć, by mieć tak wąskie horyzonty i taki talent do manipulowania ?

Ja przedstawiam argumenty, poparte historycznymi faktami, a Ty jedynie obraźliwe, wyświechtane i puste slogany. Ja mam odwagę się podpisać, a Ty występujesz anonimowo. Sam więc widzisz, że dyskusja ta Twoim poziomie nie ma najmniejszego sensu.
2019-08-15 15:47 Cytować Zgłoś administratorowi
xxxxxx Permalink66 +2 xxxxxx
I w uzupełnieniu ( i wzburzeniu) - zdzierżę homofoba tak samo jak zdzierżę LGBT.
Pedofila - NIE ! Wszysko co przykrywa ten problem w kościele jest mi wstrętne.
2019-08-15 15:36 Cytować Zgłoś administratorowi
xxxxxx Permalink65 -1 xxxxxx
A tu zasłyszana opinia:
homofob to osoba która boi się że widząc geja albo lesbijkę obudzą się w niej (tej osobie) pożądania które uważa za wstydliwe i niezgodne ze swoim wychowaniem, te pożądania które tak silnie tłumi...
osoby z homofobią powinny iść do psychologa po to żeby zaakceptować swoją odmienną orientację seksualną i ujawnić się
2019-08-15 15:31 Cytować Zgłoś administratorowi
xxxxxx Permalink64 +1 xxxxxx
Panie zastępco ,
doczytałam do końca i zastanawiam się co było bardziej podłe - apel o obronę kwintesencji zła jakim był apel o obronę biskupa nawołującego do nienawiści, czy pokrętna manipulacja dopisująca do LGBT jakąkolwiek ideologię i jeszcze wywiedzenie jej z idei komunizmu wspartej samobójstwem córek Marksa.
Jakie studia trzeba skończyć, by mieć tak wąskie horyzonty i taki talent do manipulowania ?
2019-08-15 15:30 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz