O kolejnym przypadku zarażenia koronawirusem poinformował podczas konferencji prasowej minister zdrowia Łukasz Szumowski. W Polsce zarażonych koronawirusem jest już 6 osób. Potwierdzony obecnie przypadek koronawirusa dotyczy osoby, która podróżowała autokarem z pierwszym pacjentem, u którego wykryto nowy wirus. Minister podkreślił, że pacjent czuje się dobrze, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Potwierdzony obecnie przypadek koronawirusa dotyczy osoby, która podróżowała autokarem z pierwszym pacjentem, u którego wykryto nowy wirus.
Na całym świecie koronawirus dotarł już do 96 państw, zarażonych jest już ponad 100 tys. osób, a ponad 3400 osób zmarło. Najwięcej zachorowań odnotowano w Chinach - ponad 80 tys., ponad 7 tys. w Korei Południowej i niemal 6 tys. w Iranie. W Europie najwięcej osób choruje we Włoszech, gdzie zdiagnozowano dotychczas już 4636 zachorowań na koronawirusa.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Słowo
RE: Szósty przypadek koronawirusa w Polsce
Dajcie se siana ludzie
0
Gravatar
Warzocha
RE: Szósty przypadek koronawirusa w Polsce
Ojjej powiedziała :
U nas to dopiero się zaczyna a zaraz będzie panika i ludzie zaczną kupować wszystko co się da. Już maski się nie kupi w hurtowni bo nie mają. Jak maski chcecie to może jeszcze jakieś lokalne apteki maja
Już się zaczęło u nas na wsi już panika kupowania :eek:

0
Gravatar
Ojjej
RE: Szósty przypadek koronawirusa w Polsce
U nas to dopiero się zaczyna a zaraz będzie panika i ludzie zaczną kupować wszystko co się da. Już maski się nie kupi w hurtowni bo nie mają. Jak maski chcecie to może jeszcze jakieś lokalne apteki maja
0
Gravatar
GOŚĆ
Oława
W Oławie zamknięto szkołę ( 723 uczniów pozostaje w domu), ponieważ 1 z uczniów wrócił z Niemiec i źle się poczuł, jest hospitalizowany . Czyt. Gazeta Wrocławska
0
Gravatar
Frank
Blazen
spajker. powiedziała :
Spajker. powiedziała :
Anty powiedziała :
Ja na koronawirusa piję spirytusa....
Ja nalewki tanie bo na wódkę mnie mnie stać bo muszę płacić 45 % ZUS , 23 % VAT i 20 % PIT .
to nie mój koment. to koment aptekarza z góry czyli tej panienki od mma albo ewki qrewki.no ale be wątpienia koment jest napisany przez człowieka głupiego i takiego, który na rzeczy sie nie zna. akurat nalewki sa robione na czystym spirytusie i są smaczne w odróżnieniu od wódki.poznasz głupiego po komencie jego. pani mma albo pani ewka chcąc mnie ośmieszyc ośmieszyli siebie.
Czy ty Spajker naprawde nie wiesz ze sie osmieszasz codziennie? Glupiego poznaje sie po tym ze mowi o rzeczy na ktorej sie nie zna; ze odpowiada kiedy nie jest pytany. Gdyby glupi znal swoja niewiedze nie bylby glupi. Daj takiemu nawet tysiac rozumow to on i tak bedzie wolal swoj wlasny. Baw nas blaznie. Cdn...

0
Gravatar
spajker.
RE: Szósty przypadek koronawirusa w Polsce
Spajker. powiedziała :
Anty powiedziała :
Ja na koronawirusa piję spirytusa....
Ja nalewki tanie bo na wódkę mnie mnie stać bo muszę płacić 45 % ZUS , 23 % VAT i 20 % PIT .
to nie mój koment. to koment aptekarza z góry czyli tej panienki od mma albo ewki qrewki.no ale be wątpienia koment jest napisany przez człowieka głupiego i takiego, który na rzeczy sie nie zna. akurat nalewki sa robione na czystym spirytusie i są smaczne w odróżnieniu od wódki.poznasz głupiego po komencie jego. pani mma albo pani ewka chcąc mnie ośmieszyc ośmieszyli siebie.

0
Gravatar
Aptekarz
RE: Szósty przypadek koronawirusa w Polsce
Spajker. powiedziała :
Anty powiedziała :
Ja na koronawirusa piję spirytusa....
Ja nalewki tanie bo na wódkę mnie mnie stać bo muszę płacić 45 % ZUS , 23 % VAT i 20 % PIT .
To pij denaturat już lepiej bo na szpirytusie :D :D :D

0
Gravatar
Spajker.
RE: Szósty przypadek koronawirusa w Polsce
Anty powiedziała :
Ja na koronawirusa piję spirytusa....
Ja nalewki tanie bo na wódkę mnie mnie stać bo muszę płacić 45 % ZUS , 23 % VAT i 20 % PIT .

0
Gravatar
Anty
Wirusy
Ja na koronawirusa piję spirytusa....
0

Przeczytaj także