Gminny Ośrodek Kultury w Przewornie przystąpił do ogólnopolskiej inicjatywy wspierania producentów kwiatów.

- W czwartek, 12 listopada, do GOK przywieźliśmy 250 chryzantem doniczkowych, prosto od lokalnych producentów, którzy ponieśli straty w wyniku pandemicznych obostrzeń – informuje Marlena Świderska, dyrektor GOK Przeworno. - Część kwiatów przekazaliśmy do Urzędu Gminy Przeworno. Chryzantemy zostały odebrane także przez sołtysów i upiększają wspólną przestrzeń w wielu miejscowościach w gminie.
13 listopada chryzantemami został udekorowany również plac w centrum Przeworna, skwer przy Dębie Wolności oraz wejście do urzędu.

Rozładunkiem kwiatów zajęli się m.in. pracownicy GOK. Na zdjęciu Edyta Litwin
Mieczysław Prewendowski, sołtys Romanowa
Wójcik Krystyna, sołtys  SamborowiczekTekst ukazał się w 45 (1034) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

Komentarze   

spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Dyrektor dziękuje sołtysom za pomoc i mobilizację
no super!!!!!! hodowcy chryzantem dostaną zapłątę za swoje produkty niezależnie od tego czy skupi je ludność czy rząd. ja jestem producentem kwalifikowanych usług , których nikt ode mnie nie chce kupić. czy jakiś urząd skupi ode mnie to co ja produkuję czy skupi tylko niesprzedane kwiaty i niesprzedane marchewki??????
patologia z belwederu dostanie nowe budynki do niszczenia. ja na swój lokal mam kredyt na 60 lat a nikt ode mnie moich usług nie skupuje rządowo.
wniosek? silne państwo budujemy na bazie cyganów .analfabetów. rolników. chryzantem . urzedników .wojsk rozdających paczki z solą i z cukrem . na bazie meneli. na bazie wykluczonych . na bazie nieurodzaju. na bazie ofiar powodzi. ofiar wiatru . ofiar słońca . ofiar szkoły w ludowie polskim. na bazie strażaków . milicjanów i urzędników. na bazie samolotu w smoleńsku i na bazie torunia. na bazie pomników.
polska potęgą stoi. unia europejska i świat z zaciekawieniem patrzy na ten polski cyrk i na strzelińskiego cyrkowca co to w niemczech namioty cyrkowe stawiał a teraz strzelin i strzelińskie władze do niego należą.
każdy wie że potęga państwa polega na rozdawaniu a nie na produkowaniu.
każdy socjalista wie że jemu się należy. jak wyprodukuję jakiś gniot to państwo to musi skupić bo inaczej wrze w internecie i z wyborami będzie krucho.
2020-11-27 12:14 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.