Trwa przebudowa drogi powiatowej w Przewornie. Remontowany jest fragment ul. Strzelińskiej, Klonowej i Ziębickiej (do skrzyżowania z ul. Spokojną). Inwestycja obejmuje przebudowę ok. 1 km drogi oraz budowę chodnika. Dziś, 12 października, w Przewornie rozpoczęto wylanie asfaltu. Pracom tym przyglądali się przedstawiciele starostwa, radny powiatowy i zarazem sołtys Przeworna, kierownik budowy oraz wykonawca.
Zadanie zyskało dotację z rządowego funduszu Polski Ład. Całość kosztować będzie ok. 1,7 mln zł, a dofinansowanie z budżetu państwa wyniesie ok. 680 tys. zł. Pozostałe środki pochodzić będą z budżetu powiatu. Pracom tym przyglądali się przedstawiciele starostwa, radny powiatowy i zarazem sołtys Przeworna, kierownik budowy oraz wykonawcaTrwa przebudowa drogi powiatowej w Przewornie. Remontowany jest fragment ul. Strzelińskiej, Klonowej i Ziębickiej (do skrzyżowania z ul. Spokojną)
Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Słowa.
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.