Tobiasz Zieliński swoją przyszłość wiąże ze sportami walki
18-letni mieszkaniec Strzelina Tobiasz Zieliński swoją przyszłość wiąże z mieszanymi sztukami walki. Zawodnik ciężko trenuje, żeby spełnić swoje marzenie i w przyszłości przejść na zawodowstwo. Dobrze zaprezentował się podczas IV Ogólnopolskiego Turnieju NO GI w Dzierżoniowie.
Zieliński swoją przygodę ze sportem rozpoczął od treningów piłkarskich w Strzeliniance, a od dwóch lat trenuje MMA w klubie Rio Grappling Club Oława. – MMA to moje życie. Nic mnie nie zatrzyma, żeby spełnić moje sportowe marzenia – mówi młody zawodnik ze Strzelina. Tobiasz trenuje w Oławie trzy razy w tygodniu, a dodatkowo chodzi na treningi bokserskie w Strzelinie, zajęcia w innych klubach, m.in. we Wrocławiu. Jeździ do Namysłowa, żeby pod okiem zawodnika federacji KSW Grzegorza Szulakowskiego poprawiać swoje umiejętności. - Conor McGregor jest moim idolem i to na nim się wzoruję. Doceniam także polskich zawodowców, m.in. Borysa Mańkowskiego oraz Michała Materlę. Moim marzeniem jest, żeby zostać zawodowym zawodnikiem i odnosić wiele sukcesów w tej wymagającej dyscyplinie sportowej. Wiem, że przede mną jeszcze bardzo długa droga – mówi Tobiasz Zieliński. Tobiasz trenuje m.in. z zawodnikiem KSW Grzegorzem Szulakowskim (po lewej)
Zawodnik ze Strzelina zadebiutował na zawodach w listopadzie 2019 roku w Obornikach Śląskich w Amatorskiej Lidze MMA. Niestety, debiut w kategorii do 61 kg nie był udany i szybko odpadł z rywalizacji. Teraz przygotowuje się do kolejnych zawodów z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się 21 marca w Poznaniu. Zieliński 8 lutego wziął udział w IV Ogólnopolskim Turnieju NO GI w Dzierżoniowie, gdzie zajął dobre miejsce w kategorii do 66 kg. – Musiałem mierzyć się z cięższymi rywalami. Pierwsze dwie walki wygrałem, a porażki doznałem dopiero w półfinale. Zawodnik, który mnie pokonał, został zwycięzcą całych zawodów. Niestety, nie udało mi się wygrać walki o brązowy medal i znalazłem się tuż za podium – mówi o ostatnich zawodach w Dzierżoniowie. Zieliński ciężko trenuje, żeby odnosić sukcesy
- Bardzo wiele zawdzięczam mojemu trenerowi. Filip Kopij ma dużą wiedzę na temat bjj, posiada czarny pas. W minionym roku stanął na podium mistrzostw Europy w NO GI. Dzięki ciężkim treningom, udało mi się wypracować dobrą formę i zająć czwarte miejsce w Dzierżoniowie. To były moje pierwsze ogólnopolskie zawody parterowe. Dziękuję także moim starszym kolegom z klubu z Oławy, którzy przekazują mi wiele cennych wskazówek – dodaje zawodnik ze Strzelina.{jcomments off}

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Mistrz 222
Do SPAJKER
Żal mi cie bardzo SPAJKER że nie masz co robić tylko hejtowac ale to tylko Ty tracisz czas wiec powodzenia. A ty tobiasz rób to co lubisz :)
0
Gravatar
Zielińska Agata
MMA TO MOJE ŻYCIE
spajker. powiedziała :
https://www.o2.pl/artykul/wstrzasajace-nagranie-dwudziestu-chlopakow-pobilo-15-latke-6486079453137025a
Słuchaj doszły do mnie słuchy i czytałam twoje komentarze na temat mojego Syna jutro idę do redakcji po twoje dane i pozwe Ci do sądu o obrażanie publiczne zapamietasz mnie do końca Twojego życia panienko

0
Gravatar
Xx
MMA TO MOJE ŻYCIE
Tobiasz daj że spokój bo ten człowiek widać że to zwykły badziew A za babę to on robi albo będzie robił
0
Gravatar
KE ZZY
MMA
SPAJKER to Typowy hejter chce wypłysnąć w internecie wyzywając innych bo w realnym życiu nic mu nie wyszło więc z niego BEKKA xDD
0
Gravatar
Tobiasz
Do spajker
Tobiasz Zieliński na fb.. Dawaj na privUjawnisz imię swoje.. Czekam
0
Gravatar
Xx
RE: MMA to moje życie
spajker. powiedziała :
po komentach widze że chłopak z konopnickiej.człowiek ubogi z=w myśli i w słownictwo jak sie go zaczepi to mówi "masz jakiś problem????"" jesteś po-bany" " ty [censored]u" " " spajker ty qrwo 3,5414erdolona"no to jest otoczka tego "sportowca", kariera z konopnickiej na ząbkowicką. ciekawi mnie czy ten "sportowiec" potrafi zabić jednym ciosem tak jak cygan bango z belwederu. może ten "sportowiec" o posturze wymoczka obejrzy cygana kaczora z belwederu - mistrza polski w kulturystyce albo chociaż jego stare zdjęcia a później założy swoją gangsta-rap czapeczke daszkiem do przodu i uświadomi sobie że na ząbkowickiej może robić za panienkę razem ze swoimi lajkerami.
Może że tak gadasz o tych ludziach to im ZAZDROŚCISZ A MOŻE BYŁEŚ ICH PANIENKA ALBO BĘDZIESZ PANIEKA haaaaAa

0
Gravatar
spajker.
mma to moje życie
https://www.o2.pl/artykul/wstrzasajace-nagranie-dwudziestu-chlopakow-pobilo-15-latke-6486079453137025a
0
Gravatar
Xx
MMA TO MOJE ŻYCIE
Brawo brawo
0
Gravatar
Xd
MMA TO MOJE ŻYCIE
WIELKIE BRAWA DLA CHŁOPAKA GRATULACJE
0
Gravatar
Wiktoria
MMA TO MOJE ŻYCIE
BRAWO BRAWO BRAWO WIELKIE GRATULACJE DLA CIEBIE TRENUJ DALEJ I NIE SŁUCHAJ INNYCH CO GADAJĄ BO TEN GADA CO NIC NIE OSIĄGNĄŁ TO SIE NAZYWA "ZAZDROŚĆ "
0

Przeczytaj również