Na boisku orlik w Kondratowicach odbył się pierwszy turniej Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2020/2021 w kategorii orlików. Do rywalizacji przystąpiły trzy kluby: Czarni Kondratowice, FMS-Feniks Strzelin oraz Sobótka.
Ze względu na niewielką ilość drużyn, zawody odbyły się systemem każdy z każdym z uwzględnieniem spotkań rewanżowych. Nie była prowadzona klasyfikacja, ponieważ w tej kategorii wiekowej liczy się dobra zabawa, a wynik jest sprawą drugorzędną. Młodzi zawodnicy zaprezentowali dobre umiejętności i wspierani byli przez rodziców. Jeszcze jest za wcześnie, żeby mówić o tym, czy któryś z nich będzie „nowym Masłowskim”. Na pewno w każdej grupie są gracze, którzy na tle rówieśników już wyróżniają się umiejętnościami technicznymi czy też cechami motorycznymi.
Tekst ukazał się w 37 (1026) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz tu lub tutaj.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.