Bardzo ważne w tych warsztatach są głosy młodzieży szkół średnich

W spotkaniu uczestniczyło ponad osiemdziesiąt osób, które dzieliły się swoimi pomysłami na to, w jaki sposób zwiększyć rozwój gospodarczy gmin i powiatu oraz poprawić jakość życia mieszkańców.

w Gminnym Ośrodku Kultury w Przewornie odbyły się Warsztaty Lokalnego Ożywienia Gospodarczego. Spotkanie otworzyła Iwona Engel, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelinie, która przywitała wszystkich uczestników. Następnie głos zabrała sekretarz gminy Przeworno Urszula Iżykowska-Mroczko. W swoim wystąpieniu przedstawiła historię gminy oraz opowiedziała o realizowanych inwestycjach. Podczas części oficjalnej głos zabrała także starosta Anna Horodyska. Warsztaty poprowadziła Jadwiga Olszowska-Urban, certyfikowany trener partnerstwa lokalnego.


– Na kolejne, trzecie spotkanie w ramach Strzelińskiego Partnerstwa Lokalnego zostaliśmy zaproszeni w gościnę do gminy Przeworno – podkreśla dyrektor Iwona Engel. – I tym razem frekwencja dopisała, a liczba uczestników warsztatów bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Do pracy w kolejnym etapie Warsztatów Lokalnego Ożywienia Gospodarczego powiatu strzelińskiego przystąpiło ponad 80 osób. Bardzo mnie cieszy tak pozytywne podejście uczestników do tej inicjatywy. Widać duże zaangażowanie podczas prac w grupach oraz poważne i przemyślane podejście do tematu związanego z analizą potrzeb mieszkańców gmin i powiatu oraz rozwojem naszej lokalnej ojczyzny – dodaje.

Cały artykuł zamieściliśmy w 5 (1193) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Uśmiechnięta POlska
Brawo My Brawo Młodzieży!!!!
0

Przeczytaj także