W Przewornie przed osiedlem na ul. Szkolnej w Przewornie ruszyła w ubiegłym tygodniu budowa marketu Dino

Przy ul. Szkolnej w Przewornie ruszyła budowa marketu Dino. Wcześniej teren został ogrodzony i pojawiły się pierwsze maszyny.

 Zgoda na budowę sklepu została wydana w ubiegłym roku. Inwestor ma więc jeszcze dwa lata na zrealizowanie inwestycji. Biorąc jednak pod uwagę tempo powstawania innych sklepów tej sieci w naszym powiecie, m.in. w Borku Strzelińskim lub w Kondratowicach, budowa nowego marketu w Przewornie zajmie tylko kilka miesięcy. Wjazd do marketu, zgodnie z dokumentacją, ma być od strony ul. Szkolnej. Przy sklepie powstanie parking z wieloma miejscami postojowymi.
Z pewnością market Dino będzie poważną konkurencją dla lokalnych punktów handlowych. Więcej na ten temat w jednym z kolejnych wydań Słowa Regionu. 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Rysiaczek
Po co komu kolejne Dino / . mogliby zrobić w Przewornie Lidla lepsze towary tam są.
-3
Gravatar
Marek
Dino
A kiedy ruszy budowa w Wiązowie ?
-1

Przeczytaj także