Pracownicy PZD ułożyli fragment chodnika od remizy do ul. Szkolnej w Przewornie

Niedawno pracownicy Powiatowego Zarządu Dróg w Strzelnie zakończyli układanie chodnika w Przewornie od remizy do ul. Szkolnej.

– Ten fragment miała wykonać gmina w ramach porozumienia z ubiegłego roku – mówi Ludwik Hrycak, sołtys Przeworna i radny powiatowy. – Kiedy był budowany chodnik na ul. Szkolnej, przyjechał tu cały zarząd powiatu, w tym m.in. starosta Anna Horodyska i wicestarosta Marek Mierzwiński, dyrektor PZD, wykonawca, ja itd. Ustalono wówczas, że brakujący fragment wykona gmina. Mało tego.Uzgodniono, że mają być poprawione załamana chodnika koło Ośrodka Zdrowia w Przewornie. To też nie doczekało się wykonania. Dlatego Zarząd Powiatu Strzelińskiego podjął decyzję, żeby wykonać przynajmniej łącznik chodnika od remizy do ul Szkolnej. Chciałbym za to podziękować zarządowi, dyrekcji i pracownikom PZD. Cieszy mnie i mieszkańców, że udało się w końcu to zrobić – podsumowuje sołtys i radny powiatowy Ludwik Hrycak.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także