W minioną środę, 29 lipca, Zakład Karny w Strzelinie przekazał nakrętki na leczenie i rehabilitację podopiecznej Fundacji Votum.
Anna Sądzińska zawsze niosła pomoc starszym, leżącym, czasem samotnym. Pracowała w Domu Opieki Społecznej w Ziębicach. Jednak wypadek samochodowy zmienił jej życie. Teraz jest w śpiączce, sama potrzebuje wsparcia. Jej codziennością jest łóżko, ale ma szansę wrócić do sprawności, potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Cała rodzina, przyjaciele, znajomi, szkoły w Ziębicach włączyły się w akcję zbierania nakrętek. Przyjmowane są małe i duże ilości. Każda pomoc jest ważna.
Funkcjonariusze i osadzeni z Zakładu Karnego w Strzelinie włączyli się w akcję zbierania nakrętek plastikowych, za które zostanie sfinansowane leczenie podopiecznej Fundacji Votum z Wrocławia - Ani Sądzińskiej.
Warto pomagać.
mł.chor. Agnieszka Surma


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także