Główny Inspektorat Sanitarny informuje, że ze sprzedaży wycofano produkt „Trader Joe’s Cebulka prażona 200g”. Przyczyną jest możliwość występowania w nim cząstek metalu. Spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia.
Zagrożenie:
W trakcie procesu produkcyjnego część partii produktu została zanieczyszczony małymi fragmentami metalu. Spożycie produktu stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia.
Szczegóły dotyczące produktów:
Produkt –TRADER JOE’S Cebulka prażona 200 g
Kod kreskowy (EAN): 28089469
Producent – Lion Foods BV dla Delizza GmbH
Dystrybutor w Polsce ALDI Sp. z o.o. ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów
Data minimalnej trwałości – ALDI Sp. z o.o. wycofuje wszystkie produkty z datą minimalnej trwałości do 15.06.2020
Działania podjęte przez przedsiębiorców i organy urzędowej kontroli:
ALDI Sp. z o.o. wycofała ze sprzedaży produkt określony w komunikacie. Na stronie internetowej firmy poinformowano o możliwości zwrotu produktu przez konsumentów: https://www.aldi.pl/narzedzia/recalls/wycofanie-produktu-marki-trader-joes–cebulka-praona-200g.html
Zalecenia dla konsumentów:
Konsumenci, którzy kupili wymieniony produkt, nie powinni go spożywać. Produkt można zwrócić w miejscu zakupu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Gienio
RE: Uwaga, cząstkami metalu w prażonej cebulce
Drogowskaz Konsumenta to będzie taka nowa, codzienna wkładka do gazety? Redakcjo?
0
Gravatar
spajker
RE: Uwaga, cząstkami metalu w prażonej cebulce
kupiłem parówki berlinki. były zanieczyszczone 3% mięsa. pies ich nie chciał. rzuciłem szczurom.taką smaczną cebulkę przesiejesz magnesem i da się zjeść. w 1 centymetrze sześciennym czyli w 1/1000cznej litra mleka w PRL było 1 200 000 bakterii ( jeden milion dwieście tysięcy). ludzie pili i żyją do dzisiaj. Normą dla mleka jest 800 000 bakterii na 1 centymetr sześcienny.Mleko bez bakterii takie zdrowe pudełkowane 0% tłuszczu stoi na słońcu 4 tygodnie i nie skiśnie. Smakuje jak płyn do spryskiwaczy i w 1szym i w 4tym tygodniu. Nawet bakterii nie smakuje. Niszczenie żywności pod byle pretekstem jest przestępstwem przeciwko planecie.Był w PRL pyszny chleb od Kołsuta i od Kuneckiego. Taki dotykany przez klientów i sprzedawcę gołymi rękoma. Był pyszny i wszyscy jego kondumenci żyją. Dzisiaj chleb jest higieniczny krojony i paczkowany próżniowo. Same zalety i tylko jedna wada. Jest niesmaczny. Do tego drogi.
0
Gravatar
Administrator
RE: Uwaga, cząstkami metalu w prażonej cebulce
Szymon powiedziała :
Nasza Gazeta ma lekko spóźniony zapłon, bo produkt został wycofany z Aldi około miesiąc temu.
GIS wydał w tej sprawie komunikat wczoraj, czyli 19 września 2019r., więc o żadnym spóźnieniu nie może być tu mowy.

0
Gravatar
Szymon
Nie na czasie
Nasza Gazeta ma lekko spóźniony zapłon, bo produkt został wycofany z Aldi około miesiąc temu.
0

Przeczytaj też