Jedną z ekspozycji stałych jest salon mieszczański. Foto. Grzegorz Skalski
Póki co możemy zapomnieć o dalszych eskapadach. Jest jednak światełko w tunelu. Niektóre placówki kultury nieśmiało, ale jednak otwierają drzwi dla zwiedzających.
Pod wspólnym tytułem „Już można...” będziemy informować o tych sferach naszej społeczno-kulturalnej aktywności, które wracają do normalności. Początkowo ostrożnie, bo koronawirusa nie można lekceważyć, ale jednak. Dziś o kulturze, a w innym miejscu piszemy o sprawach urzędowych... Zanim zaprosimy do wybrania się na Czarny Ląd, czy do Azji lub tylko do Portugalii, polecamy wizytę w ziębickim muzeum... Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego wewnątrz budynku, muzeum będzie zamknięte w soboty, niedzielę i święta. Muzeum będzie czynne we wtorki i piątki od godz. 10.00 do 16.00 oraz w środy i czwartki w godz. 10.00 – 17.00, wejście ostatniej grupy na pół godziny przed zamknięciem. Tradycyjnie dniem wolnym od opłat pozostanie środa a w poniedziałek muzeum będzie zamknięte.
Dużo więcej na ten temat przeczytacie w najbliższym wydaniu Słowa.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także