Z jednej strony medycy pracujący ponad siły, rodzinne dramaty zakażonych, a z drugiej ONI. Żyją w swoim świecie i chcą żebyśmy umierali w imię ICH prawdy.

Jedna z łacińskich sentencji mówi, że o gustach się nie dyskutuje. A o poglądach, czyli nieco wulgaryzując, o zawartości zwojów mózgu? Lepiej nie, bo można by dojść do zaskakujących wniosków. Porzućmy więc ten wątek.
Od czasu do czasu na słupach, witrynach sklepowych lub murach Strzelina pojawiają się zadziwiające plakaty (patrz obok). Cóż z nich wynika? Oto jest jeden, a może kilku wtajemniczonych, którzy wiedzą, a reszta… jest oszukiwana. I ci „oświeceni” niosą kaganek prawdy wśród ciemnego, oszukiwanego ludu.


Tekst ukazał się w 46 (1035) wydaniu "Słowa Regionu". Cały tekst przeczytasz tu lub tutaj

Komentarze   

Cześ Permalink7 0 Cześ
Ban
Wczoraj kanał wideoprezentacje dostał bana, co się dzieje?
2021-02-14 18:29 Cytować Zgłoś administratorowi
M86 Permalink6 +1 M86
RE: Antycovidowcy kontratakują
Nie antycovidowcy,nie antyszczepionkowcy i nie zwolennicy teorii spiskowych a jedynie ludzie samodzielnie myślący.
Co do plaskoziemców -płaskoziemca to osobnik który widzi tylko takie argumenty na temat swojej teorii które zdają się ja potwierdzać. Natomiast argumentów które temu przeczą i pytań na które nie potrafi znaleźć sensownej odpowiedzi i faktów których nie potrafi obalić -nie widzi,nie dostrzega a jedyną formą obrony jest naśmiewanie się i atak na tych którzy twierdzą inaczej.

Plaskoziemca to pisał ten artykuł , pytanie czy wynika to z IQ a raczej jego braku, wrogosci do narodu polskiego,bezczelności,skrajnej tępoty ,czy sprzedajności. Mam nadzieję że gdy wspaniała szczepioneczka będzie dostępna to Pan redaktor zapakuje swoją rodzinę do samochodu i dając przykład płaskoziemnemu społeczeństwu pojedzie do doktora na szczepienie...bo w innym przypadku oznaczało by to że jest bezczelnym zdrajcą bez honoru a z pewnością antypolskiem.
2020-12-14 08:23 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink5 +3 spajker.
RE: Antycovidowcy kontratakują
Cytuję Mateuszz:
Cytuję Schremm:
Przecież jak widać maseczki to ściema.


Ściema w sensie administracyjno-prawnym. W sensie medyczno-naukowym (nazwijmy to tak dla ułatwienia) nie. Wszystkie badania wskazują, że maseczki chronią przed rozprzestrzenianiem się wirusa.

nie znam wszystkich badań naukowych wiem jednak że wirus ma rozmiar 1/10 000 milimetra i wchodzi przez maseczki jak kajak w kanał la manche. bawełniana maseczka chroni przed wirusem tak jak bawełniana prezerwatywa przed niechciana ciążą. od dawna wiadomo że cygan cyganke j...ł przez szklankę. maseczka nie zaszkodzi no ale pomaga tylko na nieświeży oddech. dobrze to wiedzieć i używać chociażby maseczki dopóki nie znajdzie się coś bardziej skutecznego w walce z chińską bronią biologiczną.
2020-12-08 21:15 Cytować Zgłoś administratorowi
cześ Permalink4 +5 cześ
Niestety!!!
Obejrzyjcie sobie chociaż jeden z tych kanałów i porównajcie to z tym co mówią w TVP INFO. Niestety telewizja kłamie w żywe oczy, czas się obudzić!!!
2020-12-08 18:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Mateuszz Permalink3 -6 Mateuszz
RE: Antycovidowcy kontratakują
Cytuję Schremm:
Przecież jak widać maseczki to ściema.


Ściema w sensie administracyjno-prawnym. W sensie medyczno-naukowym (nazwijmy to tak dla ułatwienia) nie. Wszystkie badania wskazują, że maseczki chronią przed rozprzestrzenianiem się wirusa.
2020-12-08 10:08 Cytować Zgłoś administratorowi
Schremm Permalink2 +2 Schremm
RE: Antycovidowcy kontratakują
Każdy ma prawo do swojego zdania. Przecież jak widać maseczki to ściema. Te wszelkie polityki dbałości o higienę to też ściema. Widać to w instytucjach. Każdy udaje. Jakieś tam termometry w przeciągu na wejściu niby co mają sprawdzić jak wynik i tak będzie fałszywy. Czy psiknięcie raz czy dwa na ręce alkoholu przecież trzeba to zrobić dobrze a nie dla sztuki. Do tego maseczki, które powinny być zmieniane co np 30 minut a nie stanowić rezerwuaru dla bakterii, wirusów i grzybów kiedy są noszone kilka dni a u niektórych widać, że nawet chyba tygodniami. Te wszelkie strefy w pociągach pkp w zależności od tego kto akurat jest kierownikiem pociągu. W przedszkolach też jakieś wentylowanie dzieciom pomieszczeń tak, że jest zimno - chyba tylko po to aby się ich pozbyć bo lepiej brać kasę za nic... To samo się tyczy prywatnej służby zdrowia tam nie ma koronawirusa bo umiera w konfrontacji z pieniądzem.
A co do usług typu stomatolog, fryzjer itd - to żadna nowość, że trzeba dezynfekować pomieszczenie, narzędzia itp. więc kasowanie od ludzi ileś tam więcej zamiast ileś tam tylko dlatego, że i tak używają tego czego powinni używać mija się z celem i stanowi przykład Januszowego Cebulanctwa. Dziś już ceny maseczek jednorazowych to 10 - 20 gr za sztukę. Płyny też potaniały ale widać cebulanctwo z ludzi nie wyszło. I nie ma co się dziwić ludziom bo rozdmuc[censored]e się COVID19 ale wszyscy zapomnieli, ze ludzie jeszcze chorują na setki innych chorób, które obecnie chyba tylko da się leczyć u naszych "Hipokratesów " prywatnie. Nie dziwi mnie fakt, że ludzie mają dość tej całej jakby to powiedzieli w wojsku - "pozoracji pola walki". Pozdrawiam wszystkich maseczkowców. Ps. ja też ją noszę i to na nosie a nie tak jak niektórzy hipokryci zwracajacy uwagę innym ale sami noszący ją pod nosem. A noszę bo muszę - bo mamy takie chore przepisy - bananowej demokracji.
2020-12-08 08:45 Cytować Zgłoś administratorowi
Tak Permalink1 -3 Tak
RE: Antycovidowcy kontratakują
Koronawirusów im się należy.
2020-12-07 22:09 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.