Niedawno pisaliśmy o planowanej zmianie organizacji ruchu w strzelińskim Rynku. Pozytywną opinię w tej sprawie wyraziła Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Rady Miejskiej Strzelina. Wskutek tego zlikwiduje się 21 miejsc parkingowych, które przylegają do terenu budowy ratusza od pierzei południowej (między ul. Wodną a Książąt Brzeskich - red.).
W zamian planuje się utworzyć 26 nowych miejsc parkingowych w dwóch miejscach. Na środkowej części południowej strony Rynku powstaną parkingi skośne. Zaparkować będzie można również naprzeciwko apteki i sklepu komputerowego.
Tekst ukazał się w nr 13 (1052) wydaniu "Słowa Regionu". Cały artykuł przeczytasz na portalu egazety.pl, eprasa.pl, a także e-kiosk.plKomentarze   

Dejv Permalink2 0 Dejv
RE: Gdzie zlikwidują, a gdzie utworzą parking?
Cytuję Kantyna:
Właśnie pokroili dęba w Rynku . :sad: Dlaczego?

Mało tego, dąb ten pamiętał niemieckie czasy miasta. Nie wiem kto wydał naa to pozwolenie, ale pani burmistrz nie powinna do tego dopuścić. Jeśli przeszkadzał on w budowie, mozna było go poprostu przyciąć.
2021-05-03 22:33 Cytować Zgłoś administratorowi
Kantyna Permalink1 +1 Kantyna
Gdzie zlikwidują, a gdzie utworzą parking?
Właśnie pokroili dęba w Rynku . :sad: Dlaczego?
2021-04-29 16:34 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.