Bez wody nie ma życia, a życie bez bieżącej wody jest nie lada wyzwaniem dla ludzi naszego stulecia. Jak to zwykle bywa, oczywiste rzeczy doceniamy wtedy, kiedy je tracimy – mieszkańcy kilku miejscowości w gminie Strzelin przekonali się o tym kilkanaście dni temu.
Problemy z wodą, a właściwie jej brakiem, pojawiły się w sobotę, 19 czerwca, w kilku miejscowościach gminy Strzelin. Czy sytuacja może się powtórzyć? Czy brak dodatkowych ujęć wody i możliwości jej uzdatniania zagraża bezpieczeństwu gminy Strzelin w zakresie ciągłości zaopatrzenia w wodę naszych mieszkańców i zakładów produkcyjnych na terenie gminy? O tym w jutrzejszym wydaniu Słowa Regionu.

Komentarze   

Jancio Wodnik Permalink2 +1 Jancio Wodnik
RE: Mieszkańcy bez wody w upalny weekend
1000 l wody średnio 4,50 zł. to litr tego dobra 0,0045 zł. nawet nie ma takiej monety w Polsce.
A podobno jesteśmy bardzo ubodzy w zasoby wody do spożycia. To kto będzie ją oszczędzał?
2021-06-29 17:26 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +4 spajker.
RE: Mieszkańcy bez wody w upalny weekend
dopiero co ludzie kłócili się o to że woda jest za droga. teraz jak nie ma wody to niedawne kłótnie o poznańskie 2 zeta w prawo czy w lewo przestają mieć znaczenie. jedni się z braku wody nie umyją a inni będą podlewać trawnik i obficie myć samochód pozalicznikową wodą pitną. taką samą jak butelkowana w markecie.
2021-06-29 16:49 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.