W minioną środę, 29 lipca, Zakład Karny w Strzelinie przekazał nakrętki na leczenie i rehabilitację podopiecznej Fundacji Votum.
Anna Sądzińska zawsze niosła pomoc starszym, leżącym, czasem samotnym. Pracowała w Domu Opieki Społecznej w Ziębicach. Jednak wypadek samochodowy zmienił jej życie. Teraz jest w śpiączce, sama potrzebuje wsparcia. Jej codziennością jest łóżko, ale ma szansę wrócić do sprawności, potrzebuje intensywnej rehabilitacji. Cała rodzina, przyjaciele, znajomi, szkoły w Ziębicach włączyły się w akcję zbierania nakrętek. Przyjmowane są małe i duże ilości. Każda pomoc jest ważna.
Funkcjonariusze i osadzeni z Zakładu Karnego w Strzelinie włączyli się w akcję zbierania nakrętek plastikowych, za które zostanie sfinansowane leczenie podopiecznej Fundacji Votum z Wrocławia - Ani Sądzińskiej.
Warto pomagać.
mł.chor. Agnieszka Surma


Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.