Wiązów wzbogacił się o pierwszą profesjonalną siłownię zewnętrzną. Proste w obsłudze urządzenia już czekają, aby z nich skorzystać. Oficjalnemu otwarciu towarzyszyła wspólna rozgrzewka pod okiem profesjonalnego trenera.
Niedawno odbyło się oficjalne otwarcie siłowni zewnętrznej przy Szkole Podstawowej im. Piastów Śląskich w Wiązowie. Tuż obok znajduje się plac zabaw, boisko wielofunkcyjne i orlik, co razem tworzy międzypokoleniową strefę aktywności fizycznej.W otwarciu uczestniczyli dorośli, młodzież i dzieciWspólna rozgrzewka zgromadziła wielu miłośników aktywności fizycznej
Gościem specjalnym wydarzenia była Magdalena Malec, trener personalny, która przygotowała specjalny trening. Wspólna rozgrzewka zachęciła wiązowian do skorzystania z cennych wskazówek. Trenerka udzieliła fachowego instruktażu, jak ćwiczyć na urządzeniach nowej siłowni. Na wszystkich uczestników czekały też specjalne koszulki.
Obecnie coraz więcej osób dostrzega potrzebę zmiany trybu życia. Teraz również wiązowianie mają do tego doskonałe narzędzia. Mamy nadzieję, że mieszkańcy docenią takie miejsce i będą stosować się do regulaminu. Z siłowni zewnętrznej mogą korzystać dzieci, młodzież i dorośli.
Foto: UMiG Wiązów
Cały artykuł dostępny jest tutaj
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.