- Od 18 maja otwarte będą zakłady fryzjerskie i kosmetyczne - mówił dziś na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. Także częściowo otwarte zostaną lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary. Muszą jednak funkcjonować w nowym rygorze sanitarnym.
- W przypadku zakładów fryzjerskich apeluję, żeby to było umawianie się przez internet czy przez telefon na konkretne godziny, tak żeby nie gromadzili się ludzie w zakładach fryzjerskich, tylko, żeby to dystansowanie społeczne i odpowiednia higiena mogła być tam utrzymana - dodał premier.
"W przypadku zakładów fryzjerskich apeluję, żeby to było umawianie się przez internet czy przez telefon na konkretne godziny, tak żeby nie gromadzili się ludzie w zakładach fryzjerskich, tylko, żeby to dystansowanie społeczne i odpowiednia higiena mogła być tam utrzymana"

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-trzeci-etap-znoszenia-ograniczen-konferencja-premiera-13-maj,nId,4493080#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski poinformował z kolei: - Od 18 maja umożliwimy zajęcia praktyczne w szkołach ponadlicealnych. Od 18 maj umożliwimy też zdobycie prawa jazdy.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.