Polska Federacja Fitness nie zgadza się z ogłoszonym przez premiera Mateusza Morawieckiego planem zamknięcia od 17 października basenów, aquaparków i siłowni w całej Polsce. Przedstawiciele branży zapowiadają w najbliższą sobotę protest w Warszawie.
 - Od soboty, 17 października, niezależnie od strefy planowane jest zamknięcie siłowni, klubów fitness, basenów... Nie ma to zgody nikogo z nas, nie ma ku temu żadnych podstaw - czytamy na facebookowym profilu Polskiej Federacji Fitness (PFF). - W przypadku braku wypracowania jakichkolwiek rozwiązań, musimy stanąć zjednoczeni w Warszawie oraz przedstawić wspólnie nasze postulaty dotyczące pozostawienia naszej branży otwartej. Zamknięcie oznacza dla większości z nas definitywny koniec - podkreślono.
Przedstawiciele branży fitness chcą protestować w Warszawie w sobotę. Początek demonstracji zaplanowano na godz. 10.00 na Placu Zamkowym. - Nasze zgromadzenie będzie miało charakter spontaniczny, ponieważ wystąpiły ku temu wszelkie przesłanki, a oficjalnego protestu nie zdążymy zgłosić - podkreśla PFF. Przedstawiciele PFF zachęcają do udziału w proteście nie tylko trenerów i instruktorów, ale też klientów siłowni i pasjonatów sportu.
- Czas pokazać, ilu nas jest, oraz że nie jesteśmy marginalną branżą. 100 000 miejsc pracy jest na szali. Miliardy złotych również. Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. Wszystko - albo nic - napisali w apelu.

Komentarze   

Olek Permalink8 +1 Olek
Ignorancja
Cytuję Zosia:
Kościoły niech zamkną- tam najwięcej sie covid roznosi

Najwięcej roznosi się przez wyjazdy wakacyjne, imprezy i olewanie prostych zasad. Banda stłoczonych dzieciaków pod szkołami nawija z opuszczonymi maseczkami, to jak ma być lepiej jeśli nikt nie kontroluje sytuacji?. Może jak Policja zacznie pilnować, a cwaniaczki zamiast kieszonkowego dostaną mandaty od rodziców to będzie lepiej?. Czemu jedni muszą całymi dniami chodzić w maseczkach i kombinezonach, a inni zamiast się podporządkować do prostych czynności olewają wszystko?.
2020-10-19 15:37 Cytować Zgłoś administratorowi
Olek Permalink7 +3 Olek
Prawda o usługach
Ten wirus pokazał jakie rzeczywiście usługi są potrzebne, co ma paść to padnie bo nie spełnia zasad pierwszej potrzeby. Musicie się z tym pogodzić, i szukać chwilowo pracy zastępczej. Co do ćwiczeń fitness to zapraszam na budowę, bezpłatnie dam taki pakiet ćwiczeń że po ośmiu godzinach będziecie zadowoleni. Ale bardziej się martwcie aby piekarnie i fabryki papieru toaletowego nie padły, bo jak tego zabraknie to będzie apokalipsa.
2020-10-19 13:42 Cytować Zgłoś administratorowi
michał86 Permalink6 0 michał86
RE: Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. W sobotę będą protesty!
Cytuję Zosia:

Nie mam nic do katolików, niestety coraz więcej jest katoli...którzy się jedynie za katolików podają a czczą nowego boga covida,

jestem ateistą i nie przekona mnie nawet sekta covidian
2020-10-17 21:31 Cytować Zgłoś administratorowi
Zosia Permalink5 -1 Zosia
2020-10-17 10:24 Cytować Zgłoś administratorowi
Jery Permalink4 +1 Jery
Do tom
Cytuję Tom:
Widać, że dla nich liczy się tylko pieniądz, a nie ludzie. Dla mnie zdrowie i życie moje i mojej rodziny jest ważniejsze od siłowni.

Jeśli Twoje życie i zdrowie są ważniejsze nie musisz ryzykować i przychodzić na siłownię czy fitness ale nie odbieraj innym ludziom źródła utrzymania oraz pasji
2020-10-16 21:54 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink3 +6 spajker.
Cytuję .:
Zawsze najwięcej płaczą ci co mają najwięcej: kluby fitnes, rolnicy, celnicy, górnicy, firmy transportowe itp.

gazetawroclawska.pl/.../528433

zróbmy ściepę w postaci cegiełek na biedny szpital. aj waj a rudy miał tam lotnisko budować sor budować a pani nauczycielka nawet tam swoje dziecko do pracy wstawiła. oczywiście za darmo i ona też za darmo jako radny.
2020-10-16 16:51 Cytować Zgłoś administratorowi
. Permalink2 +5 .
Zawsze najwięcej płaczą ci co mają najwięcej: kluby fitnes, rolnicy, celnicy, górnicy, firmy transportowe itp.
2020-10-16 15:25 Cytować Zgłoś administratorowi
Tom Permalink1 +5 Tom
Widać, że dla nich liczy się tylko pieniądz, a nie ludzie. Dla mnie zdrowie i życie moje i mojej rodziny jest ważniejsze od siłowni.
2020-10-16 14:59 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.