Od soboty, 17 października, niezależnie od strefy planowane jest zamknięcie siłowni, klubów fitness, basenów...
Polska Federacja Fitness nie zgadza się z ogłoszonym przez premiera Mateusza Morawieckiego planem zamknięcia od 17 października basenów, aquaparków i siłowni w całej Polsce. Przedstawiciele branży zapowiadają w najbliższą sobotę protest w Warszawie.
 - Od soboty, 17 października, niezależnie od strefy planowane jest zamknięcie siłowni, klubów fitness, basenów... Nie ma to zgody nikogo z nas, nie ma ku temu żadnych podstaw - czytamy na facebookowym profilu Polskiej Federacji Fitness (PFF). - W przypadku braku wypracowania jakichkolwiek rozwiązań, musimy stanąć zjednoczeni w Warszawie oraz przedstawić wspólnie nasze postulaty dotyczące pozostawienia naszej branży otwartej. Zamknięcie oznacza dla większości z nas definitywny koniec - podkreślono.
Przedstawiciele branży fitness chcą protestować w Warszawie w sobotę. Początek demonstracji zaplanowano na godz. 10.00 na Placu Zamkowym. - Nasze zgromadzenie będzie miało charakter spontaniczny, ponieważ wystąpiły ku temu wszelkie przesłanki, a oficjalnego protestu nie zdążymy zgłosić - podkreśla PFF. Przedstawiciele PFF zachęcają do udziału w proteście nie tylko trenerów i instruktorów, ale też klientów siłowni i pasjonatów sportu.
- Czas pokazać, ilu nas jest, oraz że nie jesteśmy marginalną branżą. 100 000 miejsc pracy jest na szali. Miliardy złotych również. Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. Wszystko - albo nic - napisali w apelu.


UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Olek
Ignorancja
Zosia powiedziała :
Kościoły niech zamkną- tam najwięcej sie covid roznosi
Najwięcej roznosi się przez wyjazdy wakacyjne, imprezy i olewanie prostych zasad. Banda stłoczonych dzieciaków pod szkołami nawija z opuszczonymi maseczkami, to jak ma być lepiej jeśli nikt nie kontroluje sytuacji?. Może jak Policja zacznie pilnować, a cwaniaczki zamiast kieszonkowego dostaną mandaty od rodziców to będzie lepiej?. Czemu jedni muszą całymi dniami chodzić w maseczkach i kombinezonach, a inni zamiast się podporządkować do prostych czynności olewają wszystko?.

0
Gravatar
Olek
Prawda o usługach
Ten wirus pokazał jakie rzeczywiście usługi są potrzebne, co ma paść to padnie bo nie spełnia zasad pierwszej potrzeby. Musicie się z tym pogodzić, i szukać chwilowo pracy zastępczej. Co do ćwiczeń fitness to zapraszam na budowę, bezpłatnie dam taki pakiet ćwiczeń że po ośmiu godzinach będziecie zadowoleni. Ale bardziej się martwcie aby piekarnie i fabryki papieru toaletowego nie padły, bo jak tego zabraknie to będzie apokalipsa.
0
Gravatar
michał86
RE: Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. W sobotę będą protesty!
Zosia powiedziała :
Kościoły niech zamkną- tam najwięcej sie covid roznosi
Nie mam nic do katolików, niestety coraz więcej jest katoli...którzy się jedynie za katolików podają a czczą nowego boga covida,jestem ateistą i nie przekona mnie nawet sekta covidian

0
Gravatar
Zosia
RE: Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. W sobotę będą protesty!
Kościoły niech zamkną- tam najwięcej sie covid roznosi
0
Gravatar
Jery
Do tom
Tom powiedziała :
Widać, że dla nich liczy się tylko pieniądz, a nie ludzie. Dla mnie zdrowie i życie moje i mojej rodziny jest ważniejsze od siłowni.
Jeśli Twoje życie i zdrowie są ważniejsze nie musisz ryzykować i przychodzić na siłownię czy fitness ale nie odbieraj innym ludziom źródła utrzymania oraz pasji

0
Gravatar
spajker.
RE: Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. W sobotę będą protesty!
. powiedziała :
Zawsze najwięcej płaczą ci co mają najwięcej: kluby fitnes, rolnicy, celnicy, górnicy, firmy transportowe itp.
https://gazetawroclawska.pl/ile-zarabiaja-lekarze-nawet-po-100-tys-zl-za-miesiac/ar/528433zróbmy ściepę w postaci cegiełek na biedny szpital. aj waj a rudy miał tam lotnisko budować sor budować a pani nauczycielka nawet tam swoje dziecko do pracy wstawiła. oczywiście za darmo i ona też za darmo jako radny.

0
Gravatar
.
RE: Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. W sobotę będą protesty!
Zawsze najwięcej płaczą ci co mają najwięcej: kluby fitnes, rolnicy, celnicy, górnicy, firmy transportowe itp.
0
Gravatar
Tom
RE: Nie przeżyjemy kolejnego lockdownu. W sobotę będą protesty!
Widać, że dla nich liczy się tylko pieniądz, a nie ludzie. Dla mnie zdrowie i życie moje i mojej rodziny jest ważniejsze od siłowni.
0

Przeczytaj także