Mieszkańcy Zarzycy podziękowali pani Eli za prawie 40 lat pracy w bibliotece
Mieszkańcy Zarzycy postanowili w sposób szczególny uhonorować panią Elżbietę Pasternak, wieloletnią bibliotekarkę, która w ostatnim czasie przeszła na emeryturę.

Pani Ela Pasternak z biblioteką w Zarzycy związana była przez 38 lat. - Od małego marzyłam o tym, żeby zostać bibliotekarką - wspomina Elżbieta Pasternak. - Pamiętam, że kiedy poszłam do pierwszej klasy szkoły podstawowej i pani poprosiła mnie, abym wypożyczyła coś w szkolnej bibliotece, to połknęłam tego bakcyla i w książkach się zakochałam. Wiele lat później mój mąż przyszedł z Zarzycy i mówi: słuchaj, pani z biblioteki odeszła na emeryturę i potrzebują bibliotekarza. Jak ja się ucieszyłam! To było spełnienie moich marzeń. Na to miejsce było bardzo dużo chętnych osób, ale po rozmowie kwalifikacyjnej wybrano właśnie mnie. Taka byłam szczęśliwa! Nie czekałam nawet na...
Cały artykuł na ten temat zamieściliśmy w 41 (1179) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk.pl

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Spajker.
RE: Wyjątkowe pożeganie
zyta powiedziała :
Czyli bibliteke można zamknąć ... krok po kroczku do celu
Książki papierowe też umierają. Księgarnie umarły. Biblioteka to tylko szkolna. To jest trend a nie czyjeś planowane działanie. Ludzie wolą mieć eBooki w ajfonie niż pachnącą książkę na półce. Do tego ludzie nie mają cierpliwości do długich książek ale wolą posługiwać się streszczeniami w necie.

0
Gravatar
zyta
RE: Wyjątkowe pożeganie
Czyli bibliteke można zamknąć ... krok po kroczku do celu
0

Przeczytaj także