Droga relacji Kondratowice - Prusy została pokryta nowym asfaltem

Prace związane z budową ścieżki rowerowej i chodnika przy drodze Kondratowice – Prusy zmierzają ku końcowi. Ich efekty widać gołym okiem. Wzdłuż ścieżki zamontowano także oświetlenie solarne.

Niedawno pracownicy firmy, która odpowiada za tę inwestycję, zaczęli pokrywać nawierzchnię drogi nowym asfaltem. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kondratowice o tej inwestycji mówiła skarbnik Agnieszka Majewska. Jak podkreśliła, wszystkie prace powinny zakończyć się do końca czerwca. Przypomnijmy, że na to zadanie gmina Kondratowice pozyskała wysokie dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład. Realizacja inwestycji z całą pewnością ucieszy wszystkich mieszkańców gminy i osoby poruszające się tą drogą – zarówno kierowców, rowerzystów, jak i pieszych.

Artykuł zamieściliśmy w 21 (1209) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także