Wszystkie dzieci, biorące udział w imprezie, dostały m.in. pyszne lody dla ochłody

W Jaworowie zorganizowano Dzień Dziecka. Wydarzenie było współfinansowane ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Dzięki tym pieniądzom pozwoliliśmy sobie na zaproszenie wspaniałej animatorki Magdaleny Cichoń wraz z dmuchanym zamkiem i przygotowanie poczęstunku dla dzieci – podkreśla sołtys Mariola Tyńska. – Koło Gospodyń Wiejskich „Jaworzanka” oraz Rada Sołecka zapewnili watę cukrową, popcorn, frytki, soki oraz lody dla wszystkich uczestników. Początkowo zanosiło się na burzę i zaczęło kropić. Schowaliśmy się więc do świetlicy, gdzie dzieci mogły… zamknąć się w wielkiej bańce mydlanej, zrobić brokatowy tatuaż i pomalować twarz. Gdy się wypogodziło, kontynuowaliśmy zabawę na dworze. Były zawody sportowe, tańce, zabawy ruchowe w kole i puszczanie baniek mydlanych. Głośne śmiech niosły się na cały Jaworów – dodaje z uśmiechem nasza rozmówczyni.

Cały artykuł zamieściliśmy w 21 (1209) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj także