Planowana w gminie Strzelin reorganizacja obsługi oświaty polegać będzie na rozszerzeniu kompetencji Zespołu Oświaty Gminnej o dotychczasowe obowiązki pracownika urzędu na stanowisku ds. Oświaty Gminnej. Kiedy zmiany wejdą w życie?
Do tej pory sprawami oświatowymi w gminie Strzelin zajmował się zarówno Zespół Oświaty Gminnej, jak i inspektor oświaty, pracujący w urzędzie. Do kompetencji ZOG-u należy obsługa administracyjna, finansowa i organizacyjna szkół i przedszkoli na terenie gminy. Tematy związane z edukacją (m.in. arkusze organizacyjne szkół), które mają duży wpływ na finanse były opracowywane przez Agatę Bartulicę, gminnego inspektora oświaty. Oprócz tego do zadań inspektora oświaty należał nadzór nad...
Więcej w wydaniu papierowym.

Komentarze   

Rudy Permalink2 +3 Rudy
Zmiany w oświacie
Czyli przesądzona sprawa. Bartulica - dyrektor ZOG (bez konkursu???????), matka - dyrektor szkoły. Zależność która nie powinna mieć miejsca. Dużo w tym znajomości i układów.
2020-09-04 18:59 Cytować Zgłoś administratorowi
spajker. Permalink1 +3 spajker.
RE: Zmiany w gminnej oświacie
u mnie w firmie też trwa rewolucja organizacyjna. kompetencje portiera połączono z kompetencjami kelnera i donosiciela kawy. jest to już druga po wojnie reorganizacja przedsiębiorstwa i sprawę ogłoszono już w monitorze sądowym i gospodarczym w celu uprzedzenia klientów o potencjalnych skutkach tych dramatycznych zmian. świat wstrzymał oddech. dotychczasowy portier był synem wujka kuzyna ciotki ze szkoły od strony prezesa a ten nowy portier jest znikąd. on zna tylko rodzinę tego co zawsze odwdzięczyć się jakoś umie finansowo . zobaczymy co z tego wyjdzie. podobno reuters szykuje obszerny artykuł o tej innowacji.
2020-09-03 17:26 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.