Sala gimnastyczna w Białym Kościele będzie oddana do użytku jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnegoBudowy i remonty trwają, również w gminie Strzelin. Postęp prac na inwestycjach gminnych sprawdzała burmistrz Dorota Pawnuk, wraz z pracownikami urzędu - Janem Maćkałą i Aleksandrą Mendrzycką.

Wizytacja odbyła się w czwartek, 19 marca. Burmistrz odwiedziła place budowy remizy w Brożcu, budynku socjalnego przy ul. Żeromskiego w Strzelinie oraz sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Białym Kościele. Wszystkie są zadaniami 2-letnimi.
Jan Maćkała poinformował nas, że roboty postępują bardzo szybko. - Muszę powiedzieć, że wyprzedzamy terminy.
Podczas wizytacji dowiedzieliśmy się także, że gmina planuje remont dachu starej części szkoły w Białym Kościele. Ponadto burmistrz udała się na teren lodowiska w Strzelinie. Wobec tego obiektu gmina również ma plany, które na razie nie są jeszcze skonkretyzowane. Wiadomo tylko, że na pewno nie będzie tam lodowiska. Głównie ze względu na nieodpowiednie podłoże.Dach szkoły w Białym Kościele również zostanie wyremontowany. Prace planuje się na okres wakacjiElewacja budynku przy ul. Żeromskiego jest już gotowa

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.