Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne Dni Wiązowa. Znamy już szczegóły imprezy, która odbędzie się w sobotę, 29 czerwca, na stadionie KS Świteź Wiązów.
Uroczyste rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 17:00. Niedługo później (godz. 17:15) ze sceny zacznie rozbrzmiewać muzyka. Pierwszy będzie występ grupy wokalnej, działającej przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiązowie. Następnie, o godz. 18:15, rozpocznie się występ znanego szerszej publiczności zespołu „Piękni i Młodzi”. Wykonawcy grają muzykę z pogranicza disco polo, dance i pop rocka. Kilka lat temu zespół brał udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu „Music Be the Music. Tylko muzyka”. Nie ma wątpliwości, że w Wiązowie zaśpiewają swoje największe przeboje, jak „Ona jest taka cudowna”, „Kocham się w tobie” czy „Niewiara”.
O godz. 19:30 na scenie pojawi się zespół ABBA Family. Grupa zaśpiewa covery ABBY, największe przeboje tej legendarnej grupy, m.in. „Dancing Quuen”, „Waterloo”, „Mamma Mia” i wiele innych.
W godzinach wieczornych przewidziano wspólną zabawę taneczną. Tego dnia nie zabraknie oczywiście wielu atrakcji: wesołego miasteczka, gastronomii i stoisk z zabawkami. Imprezę tradycyjnie zorganizuje gmina Wiązów razem z Gminną Biblioteką Publiczną w Wiązowie.
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.