Celina Augustyniak i Arkadiusz Jadach recytowali nastrojowe zimowe wierszeDługie, zimowe wieczory sprzyjają refleksjom i melancholii, dlatego też w czwartek 26 lutego miłośnicy literatury spędzili niepowtarzalny wieczór z poezją w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wiązowie. W nastrojowym blasku świec, przy filiżance kawy, wsłuchiwali się w interpretacje dwojga młodych poetów.

Celiny Augustyniak, uczennica gimnazjum i licealista Arkadiusz Jadach recytowali wiersze inspirowane przyrodą. Miłośnicy poezji wsłuchiwali się w nastrojowe strofy opowiadające o zimie. A wszystko przy dźwiękach muzyki z głośnika i śnieżnych krajobrazach wyświetlanych na ekranie. W kameralnym gronie młodych i nieco starszych miłośników poezji czas poświęcony czytaniu i słuchaniu wierszy minął szybko. W pamięci uczestników wieczoru poezji pozostaną zimowe strofy zimowych wierszy. Bo poezji potrzebujemy codziennie a nie tylko od święta. Wieczór poświęcony zimie w poezji otworzył cykl spotkań „Cztery pory roku z poezją” . Na kolejne zapraszamy na wiosnę, czyli już niebawem.

 

Komentarze   

Adek Permalink1 +1 Adek
RE: Poezja wieczorową porą
Wieczorem to grzeczne dzieci w domu lekcje odrabiają
2015-03-23 02:13 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.