Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego. Powodem było niezastosowanie się do orzeczenia sądu, zobowiązującego go do opuszczenia mieszkania, w którym mieszkał z żoną. Jak wynika z akt postępowania, mężczyzna od blisko roku znęcał się psychiczne i fizycznie nad kobietą. Zatrzymany usłyszał zarzuty za czyn z art. 207 Kodeksu Karnego. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.
W tym samym dniu wobec innego sprawcy został zastosowany taki sam środek zapobiegawczy, czyli tymczasowy areszt na trzy miesiące. Tym razem 50-letniemu mieszkańcowi powiatu zarzucono znęcanie się psychiczne i fizyczne, a także wypowiadanie gróźb pozbawienia życia wobec żony i niepełnoletnich dzieci.
Organy ścigania zdecydowanie dążą do represjonowania sprawców przemocy domowej. Do zapewnienia skuteczności tych działań potrzebna jest wiedza o rodzinach, w których przemoc występuje. Jeżeli widzisz lub słyszysz, że dochodzi do przemocy, zadzwoń na telefon alarmowy 112. Możesz w ten sposób uratować ludzkie życie.

Komentarze   

On Permalink3 0 On
RE: Groził, że zabije żonę i dzieci...
Cytuję Jarek.:
[quote name="Uruś"]Zapewne prawy i sprawiedliwy [quote name="Uruś"]Zapewne prawy i sprawiedliwy wyborca PiSu

Opis bardziej przypomina reakcje jednego pobudzonego posła z PO :D[/quoAlbo 80% posłów z PIS
2020-07-05 07:10 Cytować Zgłoś administratorowi
Jarek. Permalink2 0 Jarek.
RE: Groził, że zabije żonę i dzieci...
Cytuję Uruś:
Zapewne prawy i sprawiedliwy [quote name="Uruś"]Zapewne prawy i sprawiedliwy wyborca PiSu

Opis bardziej przypomina reakcje jednego pobudzonego posła z PO :D
2020-07-03 23:12 Cytować Zgłoś administratorowi
Uruś Permalink1 -1 Uruś
RE: Groził, że zabije żonę i dzieci...
Zapewne prawy i sprawiedliwy wyborca PiSu
2020-07-03 18:15 Cytować Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.