Policjanci bez chwili wahania używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych natychmiast pojechali z ojcem dziecka na drugą stronę miasta, aby wszcząć poszukiwania chłopca
Chwile grozy przeżył ojciec dziecka, które wyszło z placówki oświatowej. Mężczyzna bał się, że jego synek poszedł nad akwen wodny i teraz jego życiu i zdrowiu zagraża niebezpieczeństwo. Roztrzęsiony i zaniepokojony poprosił o pomoc napotkanych policjantów. Mundurowi natychmiast ruszyli chłopcu na ratunek.
W czwartek, 22 września, kilka minut po godz. 13.00 kierujący samochodem mężczyzna zatrzymał funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy jechali oznakowanym radiowozem. - Widocznie roztrzęsiony poinformował mundurowych, że przed chwilą otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynika, że jego nieletni syn oddalił się z terenu placówki oświatowej i może przebywać na terenie lokalnego zakładu, przy którym znajduje się akwen wodny – relacjonuje asp. Łukasz Porębski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Mężczyzna dodał, że być może jego syn znajduje się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu. Policjanci bez chwili wahania używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych natychmiast pojechali z ojcem dziecka na drugą stronę miasta, aby wszcząć poszukiwania chłopca. Już po chwili mundurowi dostrzegli nieletniego w obecności kobiety. Ta zaopiekowała się nim, zajmując rozmową. Nieletni cały i zdrowy został przekazany ojcu, który podziękował za niezwłocznie podjęte działania.
Funkcjonariusze strzelińskiej policji niosą pomoc w różnych sytuacjach, a ponadto z chęcią angażują się w każde przedsięwzięcie mające na celu propagowanie bezpieczeństwa. - Dlatego każdy dowód wdzięczności i miłe słowo wywołuje uśmiech na naszych twarzach i jeszcze bardziej motywuje nas do pracy – podsumowuje asp. Łukasz Porębski.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
TruckdriverDST
RE: Mundurowi natychmiast ruszyli chłopcu na ratunek...
Ooo Strażnicy Strzelina. Dobrze że to było w południe bo wieczorem to nosa z komendy nie wystawią. Polać im. Hip hip hura hura
0
Gravatar
CeHa420
Mundurowi xD
XDDDDDDDDDDDDDD DDDDDD
0
Gravatar
Czarna
Mundurowi
Zgadzam się z panem z poprzednikiem. Bohaterowie nie pchają się na pierwsze strony gazet. A pan redaktor najpierw niech sprawdzi fakty zanim artykuł napisze. Świadków tego zdarzenia było kilku. Chłopiec też nie był zwykły jaki placówka z której się oddalił. "Celestyn". Mundurowi bez urazy ale nie mieli zbyt dużego tutaj znaczenia.
0
Gravatar
spajker.
RE: Mundurowi natychmiast ruszyli chłopcu na ratunek...
hm.... trochę wstyd dać się fotografować i przypisywać sobie cudze sukcesy. to dziecko uratowała kobieta a nie policjanci.
0

Przeczytaj też