Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Już można dostać najnowszy 993 numer powiatowego tygodnika. Piszemy o głównej wygranej, jaka padła w jednym ze strzelińskich punktów Lotto. Są też artykuły o niekończących się problemach z kanalizacją w gminie Kondratowice, budowie nowych zakładów pracy w Wiązowie i pytaniach jakie padły w sprawie afery podatkowej w Borowie. W gazecie po raz kolejny poruszamy temat kontroli związanych z niewłaściwym parkowaniem samochodów, a także zmianach w szpitalu. Piszemy również o interwencjach policyjnych w gminie Przeworno. Prezentujemy także fotoreportaże z dwóch studniówek, jakie odbyły się w miniony weekend.
Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych, bezpłatny program TV i wiele innych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa. 
Dodaj komentarz