Oddajemy do Waszych rąk kolejny, 2 numer Słowa Regionu Strzelińskiego. Piszemy w nim o wydarzeniu, które było wstrząsem dla prawie wszystkich nauczycieli i pracowników jednej ze szkół, kiedy dowiedzieli się po testach, że są chorzy na covid. W numerze wiele miejsca poświęcamy również planowanym szczepieniom przeciwko koronawirusowi, zmianom jakie czekają lokalną służbę zdrowia i nowej znanej osobie, która związana będzie ze strzelińskim szpitalem.
Sporo kluczowych decyzji dotyczy Strzelina, a dokładnie przebudowy ronda i budowy nowych mieszkań. Jak już mówimy o mieszkaniach, to w Przewornie już niebawem powstanie ciekawe duże osiedle. W Kondratowicach głośno jest o czekającym gminę referendum, a w Wiązowie o rozstrzygniętym konkursie „choinkowym”.
Piszemy też o bardzo modnym ostatnio zjawisku. Wraz z dziesiątkami morsów wskakujemy do przerębli. Co przyciąga miłośników lodowatych kąpieli, dlaczego w grupie tej jest coraz więcej pań i dzieci i jakie korzyści z tego wynikają.
Na Czytelników czeka również telefoniczny konkurs z nagrodami.

Zapowiedzi wybranych artykułów, jak zawsze znajdziecie na zdjęciu pierwszej strony gazety. Tradycyjnie znajdziecie także w Słowie cotygodniową kronikę policyjną i strażacką, wydarzenia kulturalne, około 300 ogłoszeń drobnych.
Przy tej okazji zwracamy się do Was drodzy Czytelnicy z apelem. Jeśli wiecie o rzeczach, które Waszym zdaniem powinny zostać nagłośnione, zrobiliście ciekawe zdjęcia lub nakręciliście wyjątkowy film, to skontaktujcie się z nami, wysyłając maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pomocą naszego profilu facebookowego. Dzięki Waszym zgłoszeniom mobilizujemy urzędników, instytucje i służby do działania.
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Słowa.  
Dodaj komentarz. Przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów, nie zamieszczaj nasyconym nienawiścią, obraźliwych komentarzy. Jeśli widzisz wpis, który jest hejtem, użyj opcji - zgłoś administratorowi.